NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Hársakalja, Csatárka út, 1. emelet

205 640 150 Ft205.64 M Ft 3 545 520 Ft/m2
2 szoba
58 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kazár-Growald Tímea Katalin
Kazár Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***Exkluzív újépítésű első emeleti lakás kellemes méretű erkéllyel a Rózsadombon Luxus, kényelem és modern technológia egy helyen***

         For English text please scroll down!

Újépítésű, háromszintes prémium társasházban kínálunk eladásra egy 52 m²-es, kiváló elrendezésű első emeleti lakást, amelyhez egy 12 m²-es, kényelmes méretű fedett, üvegkorlátos erkély tartozik. Az erkélyről kellemes, parkosított kertre néző panoráma nyílik, amely nyugodt, zöld környezetet biztosít a mindennapokhoz.

A lakás helyiségei:

    világos nappali-konyha-étkező

    külön hálószoba

    elegáns fürdőszoba

    külön vendég WC

A lakáshoz tároló és felszíni beálló vásárolható felár ellenében.

Kiemelt műszaki tartalom:

    energiatakarékos hőszivattyús hűtés-fűtés

    padlófűtés és mennyezeti hűtés-fűtés

    Loxone okosotthon rendszer

    prémium hideg- és melegburkolatok, magas minőségű szaniterek

    Internorm 3 rétegű nyílászárók

    Öntisztuló mészkő hatású olasz kültéri burkolat a ház homlokzatán

    elektromos autótöltési lehetőség

    parkosított kert automata öntözőrendszerrel

    lift és akadálymentes közlekedés

    részletes műszaki dokumentáció rendelkezésre áll

Környezet:

A társasház csendes, zöldövezeti környezetben helyezkedik el, ugyanakkor kiváló infrastruktúrával rendelkezik. A közelben található a Rózsadomb Center, a Buda Gyöngye és a Mammut bevásárlóközpont, valamint számos étterem, kávézó és szolgáltatás. A környék ideális sétákhoz, kikapcsolódáshoz és aktív életmódhoz.

Lakberendezőként szívesen segítek ötletekkel és tanácsokkal a tökéletes otthon kialakításában.

Ha felkeltette érdeklődését az ingatlan, kérem keressen bizalommal.

***Exclusive Newly Built First-Floor Apartment with a Spacious Balcony in Rózsadomb Luxury, Comfort and Modern Technology in One Place****

         For English text please scroll down!

We are offering for sale a 52 sqm first-floor apartment with an excellent layout in a newly built, three-storey premium condominium. The property features a comfortable 12 sqm covered balcony with elegant glass railings, overlooking a beautifully landscaped garden, providing a peaceful and green environment for everyday living.

The apartment includes:

    bright living room with open-plan kitchen and dining area

    separate bedroom

    elegant bathroom

    separate guest toilet

A storage unit and outdoor parking space are available for purchase at an additional cost.

Key Technical Features:

    energy-efficient heat pump heating and cooling system

    underfloor heating and ceiling heating/cooling

    Loxone smart home system

    premium quality floor and wall coverings, high-end sanitary ware

    Internorm triple-glazed windows and doors

    self-cleaning Italian limestone-effect exterior façade cladding

    electric vehicle charging option

    landscaped garden with automatic irrigation system

    elevator and barrier-free access

    detailed technical documentation available

Location:

The condominium is situated in a quiet, green residential area while offering excellent infrastructure and accessibility. Nearby you will find Rózsadomb Center, Buda Gyöngye and Mammut shopping centers, as well as numerous restaurants, cafés and services. The neighborhood is ideal for walks, relaxation and an active lifestyle.

If the property has caught your interest, please feel free to contact me for further information.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hársakalja m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
3546 e Ft
1640 e Ft -116%
1976 e Ft -79%
1690 e Ft -110%
Ennek az ára
Hársakalja átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
205.64 M Ft m Ft
213.9 m Ft 4%
334.9 m Ft 39%
88.7 m Ft -132%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Hársakalja, Csatárka út, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

94 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

984.418 M Ft
6 szoba
370 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

49.99 M Ft
1 szoba
29 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

563.087 M Ft
5 szoba
287 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.99 M Ft
1 szoba
38 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
44 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
II. kerület, Országút, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba