BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Kaszásdűlő, Raktár utca, 2. emelet

62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 906 061 Ft/m2
2 szoba
33 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gróf Attila
Duna House Óbada

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Óbuda szívében, ősfás, zárt lakóparkban egy felújított, nappali + hálós tégla lakás!
Budapest III. kerületének kedvelt, zöld és csendes részén kínálunk megvételre egy 33 m²-es, 2. emeleti, gázkonvektoros fűtésű, hűtő- fűtő légkondicionálóval szerelt, felújított tégla lakást. Az ingatlan helykihasználását segíti az előszobában egy nagy méretű tükrös beépített szekrény. A szobák között tolóajtó található.

A lakás 4 éve teljes körű felújításon esett át, melynek során többek között:
    műanyag nyílászárók kerültek beépítésre,
    szúnyoghálók kerültek felszerelésre,
    elektromos redőny is beépítésre került.

Az épület állapota is kedvező:
    új tetővel rendelkezik,
    a lépcsőház ablakait a közelmúltban cserélték,
    a homlokzat felújítása a közeljövőben várható.

A lakás elrendezése praktikus, fiatalos, ideális egyedülállóknak, pároknak, első lakásnak vagy akár befektetésre is. Igény esetén bútorozottan is megvásárolható.

Közös költség: kb. 13,000,- mely a szokásos költségeken felül a felújítási alapot is tartalmazza.
Az ingatlanhoz pinceszinten egy tároló található.

Az épületegyüttes parkosított, kerítéssel körülvett területen helyezkedik el, ahol parkolóhelyek és játszótér is megtalálható. A kevés lakásszámú épület nyugodt, rendezett lakókörnyezetet biztosít.

Környék és közlekedés:Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: zöld, csendes környezetben található, mégis közel van a Vörösvári út, a Flórián tér és a GoBuda Mall. A közelben üzletek, kisboltok, éttermek, iskola, park, játszótér, orvosi rendelő és számos kényelmi szolgáltatás elérhető. A közlekedés kimondottan jó: a közelben megtalálható a 17-es, 19-es, 41-es és 1-es villamos, valamint a 9-es, 34-es és 106-os busz is.

Ez az otthon ideális választás mindazoknak, akik Óbuda szívében, zöld és nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés mellett keresnek egy felújított, fiatalos lakást.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaszásdűlő m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1906 e Ft
1449 e Ft -32%
1901 e Ft 0%
1690 e Ft -13%
Ennek az ára
Kaszásdűlő átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
156.6 m Ft 60%
108.6 m Ft 42%
88.7 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Kaszásdűlő, Raktár utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

269 M Ft
3 szoba
133 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

124.816 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

98.175 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

117.015 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
III. kerület