Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 16 kép 1/19
44 900 000 Ft44.9 M Ft 1 870 833 Ft/m2
1 szoba
24 m²
földszint
építés éve:1892

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kivételes lehetőség a VI. ker. Hunyadi téren!

Természetben 27 nm, tulajdoni lapon 24,5 nm-es, frissen felújított, modern stílusú lakás várja új tulajdonosát!
Ez a magasföldszinti egyszemélyes kis lakás tökéletes választás befektetőknek, és személyes használatra egyaránt.
A lakásban komplett gépesített bútorzat található, melyet az ár nem tartalmaz.

A lakás ablaka a csendes, zöldudvarra néz, ami nyugalmat és kikapcsolódást nyújt a város zajától.
Egy nagyobb lakás kettéosztásával lett kialakítva, ügyvédi megosztási szerződéssel eladó.
Ideális saját használatra, és hosszú távú bérbeadásra is, amely kiváló lehetőséget nyújt passzív jövedelem elérésére.

Az ingatlan remek elhelyezkedése garantálja a kényelmet és könnyű megközelíthetőséget.
A tömegközlekedés kiválóan működik, így pillanatok alatt eljuthat a város bármely részére.
Emellett a közelben található park, piac, orvos, és üzletek még jobbá teszik az itt való életet.
A város központja, és rengeteg szórakozóhely is csupán egy rövid sétára vannak innen, így minden kényelmesen elérhető.

A lakást a főépület hátsó szárnyán keresztüli átjárón lehet megközelíteni, amely a Hunyadi téri kapuval azonos tengelyben helyezkedik el.
A társasház Léderer Ede által tervezett és építtetett Hunyadi-Udvar. a neoreneszánsz jegyeket hordozza magán, melyet az idő vasfoga tett rusztikussá, mégis imádják a külföldiek.
A ház legismertebb lakója Derkovits Gyula festőművész volt.

Ne habozzon, ez az ajánlat igazi ritkaság!

Az ingatlan azonnal birtokba vehető, így Önnek csak be kell költöznie és élveznie a kényelmet, amit ez a lakás nyújt.
Ne veszítse el ezt a lehetőséget, vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy részleteket tudjunk egyeztetni és azonnal megszervezhessük az Ön számára egyéni bemutatást.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK057346

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1871 e Ft
1803 e Ft -4%
1707 e Ft -10%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
44.9 M Ft m Ft
65.9 m Ft 32%
59.6 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út