Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
BELVÁROSI, FIATALOS lehetőség a Veres Pálné utcában – 46 nm-es, 2 SZOBÁS, JÓ ÁLLAPOTÚ lakás ELADÓ az 5. kerületben, az Egyetem tér közelében. Udvari, FÖLDSZINTI elhelyezkedés, PRAKTIKUS elrendezés, GALÉRIA a NAGY BELMAGASSÁGNAK köszönhetően – mindez KÖZPONTI ELHELYEZKEDÉSSEL és KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉSSEL párosítva.
Lakás
- 46 nm, 2 szoba, udvari, földszinti
- GÁZCIRKÓ fűtés, JÓ MŰSZAKI ÁLLAPOT
- Galériázott tér a hatékony helykihasználásért
- ALACSONY REZSI, közös költség: 8 900 Ft/hó
- Az energetikai tanúsítvány KÉSZÍTÉSE FOLYAMATBAN
Ház és környék
- JÓ ÁLLAPOTÚ ház, rendezett lakóközösség
- DÍSZBURKOLATOS környék
- Egyetem tér, Kálvin tér, Fővám tér PÁR PERCRE
- VILLAMOS, BUSZ, METRÓ a közelben
- Egyetemek és a déli irodafolyosó GYORSAN ELÉRHETŐK
A lokáció a fiatal korosztálynak különösen VONZÓ: sűrűn elérhető PUBOK, KÁVÉZÓK, REGGELIZŐK, valamint kis- és nagyboltok SÉTATÁVOLSÁGBAN. A Kálvin tér – Fővám tér – Ferenciek tere háromszög közepén minden NAPI ÜGYINTÉZÉS és KIKAPCSOLÓDÁS KÖNNYEN megoldható.
Befektetés
- IDEÁLIS BEFEKTETÉS: az V. kerület ÉRTÉKÁLLÓ városrész
- Rövid- és hosszú távú KIADÁS SZEMPONTJÁBÓL KIVÁLÓ LEHETŐSÉG
- A lakás JELENLEG KI VAN ADVA
Praktikus választás első otthonnak vagy tudatos portfólióba: KÖZPONTI, MEGBÍZHATÓ, KÖLTSÉGHATÉKONY. Megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 28.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, V. kerület, földszint