Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
101 220 000 Ft101.22 M Ft 2 200 435 Ft/m2
1 szoba
46 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Sági Barbara
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest egyik legkeresettebb utcájában, a Hercegprímás utcában eladó egy teljeskörűen felújított, legfelső emeleti stúdiólakás, lenyűgöző panorámával a Szent István Bazilikára.

Az ingatlan egy szép állapotú, felújított társasházban található, így nemcsak esztétikai élményt nyújt, hanem hosszú távon is értékálló befektetés lehet. A világos, hangulatos lakás tökéletes választás saját részre, városi második otthonnak vagy akár kiadásra is.

A lokáció egyszerűen páratlan: éttermek, kávézók, üzletek és Budapest legnépszerűbb látványosságai mind néhány lépésre találhatók.

Miért érdemes megnézni?
• Legfelső emeleti elhelyezkedés
• Gyönyörű panoráma a Bazilikára
• Teljesen felújított állapot
• Igényes társasház
• Kiemelkedő befektetési potenciál
• Belvárosi prémium lokáció

Az ilyen adottságú lakások ritkán kerülnek piacra – ne maradjon le róla!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2200 e Ft
2279 e Ft 3%
1723 e Ft -28%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
101.22 M Ft m Ft
86.6 m Ft -17%
59.3 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Lipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
3 szoba
90 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lehel
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

70.673 M Ft
3 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

347.7 M Ft
3 szoba
176 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

213.084 M Ft
1 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²