Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, félemelet

+ 17 kép 1/20
233 900 000 Ft233.9 M Ft 2 751 765 Ft/m2
2 szoba
85 m²
félemelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: félemelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Két lakás, egy befeketés Budapest központjában!

Egy ingatlan, de két különálló apartman. A Vörösmarty tér közelében, csendes, sétáló övezetben, híres, történelmi, turisztikai látványosságok, éttermek, szórakozóhelyek szomszédságában található dizájnos, felújított, befektetésnek is tökéletes dupla lakás.

Mindkét apartman:
- 41 m2 és a közös előtérben egy mosó-szárítógép található
- amerikai konyha, nappalival és hálófülkével
- külön bojler és villanykazán
- egyedi bútorok
- stílusos, fiatalos világos...

A galériában két nagyobb csoportban láthatóak a Sárga és a Kék lakás képei.

Irányár: 233900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK088269-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2752 e Ft
2164 e Ft -27%
1690 e Ft -63%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
233.9 M Ft m Ft
395 m Ft 41%
88.7 m Ft -164%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Óbuda, Tímár utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
30 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Őr
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
2 szoba
81 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lehel
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

70.673 M Ft
3 szoba
44 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz krt
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

110 M Ft
3 szoba
80 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

213.084 M Ft
1 szoba
44 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
V. kerület
Eladó családi ház

Budapest, V. kerület

2068.29 M Ft
50 szoba
1391 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

82.5 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület