Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
117 360 000 Ft117.36 M Ft 2 095 714 Ft/m2
1 szoba
56 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Nidal Ádám
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis luxus életérzés a Belváros szívében.

Kiváló lehetőség otthonkeresőknek és befektetőknek egyaránt, legyen a cél az otthon vagy a céges ügyfelek szállásának biztosítása közép és hosszútávon.

A város történelmi központjában, mégis csendes elhelyezkedéssel kínáljunk megvételre ezt az 56 m²-es, modern, minimalista ingatlant. Kialakítása, a felhasznált anyagok, a színvilág, a lokáció teszi igazán különlegessé ezt a kis ékszerdobozt. Csendes éden a zajos nappalok végén rohanó világunkban.

A felújítás során minden vezeték (elektromos, víz- és gázrendszer) megújult, a cserélt nyílászárók és az üveg tolóajtók beépítése pedig elegáns, letisztult megjelenést kölcsönöznek az ingatlannak. A megfelelő hőérzetről padlófűtés gondoskodik.

A lakás koronaékszere a hálóban elhelyezett kétszemélyes jakuzzi, amely igazi exkluzív élményt kínál az otthoni környezetben.

A teljesen gépesített konyha a vételár részét képezi: hűtő, mosogatógép, sütő és minőségi konyhabútorok várják új tulajdonosukat.

Az ingatlan udvarra néz, így rendkívül csendes, az épület az első emeletén helyezkedik el.

A rendezett, 22 lakásos társasház folyamatosan karbantartott: 2023-ban megtörtént a villanyvezetékek teljes cseréje, 2024-ben a belső udvar térkövezése, 2025-re pedig homlokzatfestés van betervezve.

A lakás per-, teher- és igénymentes, jelenleg rövid távon van kiadva, így akár befektetési céllal, akár saját otthonnak is kiváló választás.

In English:

Luxurious, Fully Renovated Apartment with Jacuzzi in the Heart of Downtown Budapest for Sale.

An exceptional opportunity for both home-seekers and investors alike ideal as a private residence or as long- or mid-term corporate accommodation.

This 56 sqm modern, minimalist property is offered for sale in the historical center of the city, yet in a quiet and peaceful location. The unique design, premium materials, sophisticated color palette, and prime location all contribute to making this apartment a true gem. A serene oasis at the end of noisy days in todays fast-paced world.

During the complete renovation, all electrical, plumbing, and gas systems were replaced. New doors and custom glass sliding elements have provided a clean, elegant aesthetic. Comfort is ensured by underfloor heating throughout the property.

The highlight of the apartment is the double jacuzzi located in the bedroom, offering an exclusive wellness experience in the comfort of your own home.

The fully equipped kitchen is included in the purchase price, featuring a fridge, dishwasher, oven, and high-quality cabinetry ready to welcome its new owner.

The apartment faces the inner courtyard, making it extremely quiet, and is situated on the first floor of the building.

The well-maintained condominium has 22 individual units and undergoes regular maintenance: the electrical system was fully replaced in 2023, the courtyard was paved in 2024, and facade painting is planned for 2025.

The property is free of encumbrances and legal issues, and is currently rented out short-term making it is a great option whether youre looking for a personal home or a solid investment.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2096 e Ft
2270 e Ft 8%
1693 e Ft -24%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
117.36 M Ft m Ft
86.4 m Ft -36%
59.1 m Ft -99%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.473 M Ft
3 szoba
44 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

718.32 M Ft
6 szoba
310 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás