Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, Lipótváros, Stollár Béla utca, 4. emelet

+ 11 kép 1/14
259 000 000 Ft259 M Ft 3 647 887 Ft/m2
3 szoba
71 m²
4. emelet
építés éve:1911

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Lippai Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

V.- kerületi Luxus lakás az Olimpiai parknál!
Eladásra kínálunk egy frissen felújított luxus lakást a Balassi Bálint utcából!
A lakás bútorozott és berendezett, extra magas igényeket kielégít, spanyol granit lappal burkolt fürdőszoba, gépesített konyha, tölgyfa parketta, hő és hangszigetelt nyílászárók, egyedi fűtés, stb.
A lakás 4. emeleti, Dunai és Budai panorámás, nappali +2 hálószoba!
Aki a belvárosi életet szereti és extra magas minőséget keres örök panorámával az ne habozzon jöjjön és nézze meg!
A lokáció kiváló hiszen a Parlament, a Jászai Mari tér, a Duna korzó, a Szabadság tér pár lépésre van, Metró, Villamos, Trolli szintén percek alatt elérhető, garázs lehetőség bérlési konstrukcióban megoldható!
Várom megtisztelő hívását! Lippai Zsolt

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lipótváros m² ár
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
3648 e Ft
2397 e Ft -52%
2351 e Ft -55%
1697 e Ft -115%
Ennek az ára
Lipótváros átlagár
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
259 M Ft m Ft
199.8 m Ft -30%
213.5 m Ft -21%
132.3 m Ft -96%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, Lipótváros, Stollár Béla utca, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.473 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

310.535 M Ft
3 szoba
177 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca