BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, Lipótváros, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
319 000 000 Ft319 M Ft 2 155 405 Ft/m2
148 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 505
Azores Ingatlaniroda
Azores Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

**PÁRATLAN LEHETŐSÉG A BELVÁROSBAN – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, KÜLÖNLAKÁSOS INGATLAN ELADÓ!**

Eladó egy **KIVÉTELES ADOTTSÁGOKKAL** rendelkező, összesen 148 m² alapterületű, *magasemeleti*, két KÜLÖN BEJÁRATÚ – és KÜLÖN MÉRŐÓRÁKKAL felszerelt – lakás a Váci utca közelében, mégis CSENDES környezetben! Az ingatlan **SOKOLDALÚAN HASZNOSÍTHATÓ**, akár nagy családosoknak, akár befektetőknek vagy bárkinek, aki a belváros kényelmét és az elvonulás nyugalmát egyaránt **ÉRTÉKELI**.

**A NAGYOBB, 100 m²-es LAKÁS:**
- AKÁR AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
- Utcai nézet, VILÁGOS terek
- TELJESEN FELÚJÍTOTT állapotban
- Tágas NAPPALI + 1 hálószoba, IDEÁLIS elrendezés

**A KISEBB, 48 m²-es LAKÁS:**
- Belső udvari, VILÁGOS elhelyezkedés
- Felújítandó, ÍGY IGÉNYEK SZERINT ALAKÍTHATÓ
- Másfél szobássá alakítható, számtalan lehetőséget kínál

A társasház **KÍVÜL-BELÜL FELÚJÍTOTT**, modern lift és 24 órás PORTASZOLGÁLAT gondoskodik a KÉNYELEMRŐL és BIZTONSÁGRÓL. A közelben MÉLYGARÁZS bérelhető. A DUNA mindössze 2 perc sétára található, és a környéken **BOLTOK, ÉTTERMEK, METRÓ** találhatók – így a **LOKÁCIÓ KIVÁLÓ**.

Az ingatlan **AZONNAL KÖLTÖZHETŐ**, mind saját részre, mind BEFEKTETÉSRE IDEÁLIS. Mindkét lakás külön-külön is könnyen kiadható, de akár ÖSSZENYITHATÓ is, így nappali + 3 hálós lakás alakítható ki, igény szerint.

Ne hagyja ki ezt a RITKA LEHETŐSÉGET, ahol egyszerre biztosított a **BELVÁROS NYÜZSGÉSE** és a **CSENDES, KÉNYELMES KÖRNYEZET**. Ketthasznú, jól hasznosítható, **KÜLÖNLEGES** INGATLAN!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

0 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lipótváros m² ár
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2155 e Ft
2310 e Ft 7%
2285 e Ft 6%
1690 e Ft -28%
Ennek az ára
Lipótváros átlagár
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
319 M Ft m Ft
175.4 m Ft -82%
190.6 m Ft -67%
118.7 m Ft -169%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, Lipótváros, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
62 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

58 M Ft
1 szoba
30 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

216.402 M Ft
1 szoba
44 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

28 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
78 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.773 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

721.34 M Ft
6 szoba
310 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft