Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Ferenc körút, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
*** A NAGYKÖRÚT ÉS FERENCVÁROS KEDVELŐINEK! ***
***** BELVÁROSI HANGULAT, NAGYVÁROSI ÉLETÉRZÉS A DUNA KÖZELÉBEN! *****
A Ferenc körút egyik rendezett, 4 emeletes liftes épületében kínáljuk megvételre, ezt a harmadik emeleti nyugati tájolású, napfényes otthont. A lakás jelenleg kétszobás, de akár nappali + két hálószobássá alakítható.
Felújítása 2018-ban történt meg. Ablakai 3 rétegű üvegezéssel készültek, és az utcára néző szobákból az egyikben lévő két ablak 2x3 rétegű, összesen 6 rétegű üvegezéssel ellátott, így ABSZOLÚT CSENDES(!!!)
A lakásban egy fürdőkáddal és zuhanyzóval ellátott fürdőszoba, valamint egy külön WC lett kialakítva. A kényelmes étkezős konyha, szükség szerint hálószobává alakítható. Az előszobában egy nagy méretű beépített gardróbszekrény található, ami rengeteg holmi tárolására alkalmas. A nagyobbik szobában egy hálógaléria is ki lett építve, a maximális helykihasználás érdekében. Az otthon melegét házközponti fűtés szolgáltatja, a meleg vízről pedig villanybojler gondoskodik. A közös költség 43.000 Ft/hó, ami a fűtést is tartalmazza. Állapota átlagos/jónak mondható, de esztétikai felújítást igényel.
Az elhelyezkedése ideális, mivel szinte minden megtalálható a közelben, ami egy dinamikus, nagyvárosi kozmopolita életvitelhez elengedhetetlen. A környéken számos oktatási intézmény, bevásárlási-, szórakozási- és kulturális lehetőség is könnyen elérhető. Pár perc sétára található a Bakáts tér, a Ferenc tér, a Ráday sétáló utca, a Corvin-negyed és a Corvin Plaza, a Duna-part, valamint 15-20 perc utazással elérhető a MÜPA Kulturális Központ is.
A bútorok és berendezési tárgyak, a vételár részét képezik.
Az ingatlan üres, akár azonnal birtokba vehető. Amennyiben kérdése lenne, vagy szeretné megtekinteni személyesen az ingatlant, kérem keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 29.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Ferenc körút, 3. emelet