NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Fonyód, Harmatos u, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 6 kép 1/9
84 700 000 Ft84.7 M Ft 1 100 000 Ft/m2
2 szoba
77 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 928
Inter Ingatlaniroda
Inter Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

FONYÓD, Harmatos út
Földszinti, 77m2, 2 szobás, összkomfortos, állagmegóvott, újszerű, klímáslakás, 9 m2 terasszal, pihenő kerttel, udvari medencével. A berendezéssel együtt eladó, teljesen felszerelt.
Irányár: 84,7 M Ft.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Fonyódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fonyód m² ár
1100 e Ft
1392 e Ft 21%
Ennek az ára
Fonyód átlagár
84.7 M Ft m Ft
66.4 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fonyód, Harmatos u, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

81.9 M Ft
5 szoba
141 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

99 M Ft
3 szoba
75 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

64 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

65 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

49.99 M Ft
1 szoba
29 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

47.99 M Ft
1 szoba
27 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

199 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

199 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

47.99 M Ft
3 szoba
55 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

55 M Ft
3 szoba
85 m²