Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 845 652 Ft/m2
1 szoba
46 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 329
Hegedűs Tibor
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

****Eladó egy különleges hangulatú, galériázott lakás kiváló lokációval, gépiesítve és bútorozottan!****

Budapest egyik legkedveltebb részén a Ferenc körúton, eladó egy jó állapotú, teljesen bútorozott és gépesített lakás, amely saját otthonnak és befektetésnek is kiváló választás lehet.
A hivatalosan 46 négyzetméteres ingatlan egy közel 15 négyzetméteres galériával lett kibővítve, így a teljes használható alapterület körülbelül 61 négyzetméter. A galéria közel 2 méteres belmagasságának köszönhetően kényelmesen használható. A lakás elrendezése praktikus, a terek jól kihasználhatók, világosak és otthonos hangulatot teremtenek. Az ingatlanhoz energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre, ennek beszerzése folyamatban van.
A társasház liftes, rendezett és folyamatosan karbantartott. Az elmúlt években több felújítás is történt az épületben. A megújult belső udvar és az igényes környezet kellemes, nyugodt atmoszférát biztosít a lakók számára. A lakóközösség kulturált és csendes.
A környék infrastruktúrája kiváló: néhány perc sétára található a 4-6-os villamos, a 3-as metró, valamint több buszjárat is, így a város bármely pontja könnyedén megközelíthető. A közelben éttermek, kávézók, üzletek és minden fontos szolgáltatás megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges.

Ha egy karakteres, jól kihasználható és értékálló lakást keres jó közlekedéssel és élhető környezettel, érdemes megtekinteni.Energetikai tanúsítvány nincs de adás vételig meg lesz oldva .Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is! FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%-os kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!

Referenciaszám: M329009

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M329009-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1846 e Ft
1866 e Ft 1%
1707 e Ft -8%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
66.9 m Ft -27%
59.6 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

299 M Ft
4 szoba
273 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület