Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
DUNA-PARTTÓL EGY SAROKNYIRA A 9. KERÜLETBEN HATALMAS LAKÁS
3 LAKÁSSÁ IS OSZTHATÓ, 150 M2- ES, NAGYPOLGÁRI KARAKTER
2. EMELETI, JELENLEG 6 SZOBÁS, FELÚJÍTANDÓ ÁLLAPOTÚ
KIEMELT LOKÁCIÓ- EGYEDI KIALAKÍTÁSÚ ÉS KORABELI HANGULATÚ
TEHERMENTES INGATLAN
Eladó Budapest 9. kerületében, a Duna-parttól kőhajításnyira egy 2. emeleti, folyosóról nyíló, 150 m2 alapterülettel rendelkező, tehermentes, az 1900- as évek első harmadában épült, felújítandó, de korabeli mennyezeti és fali dekorációkkal rendelkező, osztható lakás.
A hatalmas méretű lakás egy karbantartott, liftes házban található. Jól tagolható, ezért elsősorban befektetőknek ajánlom.
3 lakássá is alakítható, de természetesen egy, vagy két lakóegységként is hasznosítható.
Külön víz, gáz és villanyóra van, a közös költség 49 ezer Ft.
Lakófunkció és egyéb felhasználása (pl. reprezentációs, vagy iroda, rendelő) is megvalósítható kis átalakítással, esetleg kombinálva is (pl. magánlakás+rendelő)
A közeli Boráros tér remek közlekedési lehetőségeket biztosít, a Bakáts tér is egy perc sétára. A mindig nyüzsgő Duna-part, Bálna, a közeli éttermek és egyéb szórakozási és kulturális helyszínek pedig valódi és minőségi városi környezetet kínálnak.
Amennyiben megtekintené személyesen is a lakást, kérem keressen bizalommal!
Ár: 159.99 millió Ft.
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 06.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, IX. kerület, 2. emelet