Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 5. emelet

+ 13 kép 1/16
155 000 000 Ft155 M Ft 2 123 288 Ft/m2
1 szoba
73 m²
5. emelet
építés éve:1880

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Halgas János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium Loft Lakás a Gizella Malomházban
A Gizella Malomház egyik legkülönlegesebb ingatlana keresi új tulajdonosát! Ez a 73 m²-es + 17 m²-es terasszal rendelkező, egyedi loft lakás a modern design és a művészi enteriőr tökéletes ötvözete.

Főbb jellemzők és belső kialakítás
Térérzet: Nagy belmagasság, letisztult vonalak és ipari stílus teremt különleges életérzést.

Elrendezés: A nappali és a háló egy légtérben kapott helyet, kiegészítve egy praktikus, stílusos dolgozósarokkal.

Berendezés: Teljes, prémium minőségű KARE design bútorzat, amely harmonikusan illeszkedik a lakás karakteréhez.

Padlóburkolat: Modern és elegáns Mapei öntött beton padló.

Klímatizálás: Két esztétikus, magas minőségű Mitsubishi design klíma gondoskodik a komfortról.

Konyha és étkező
Tágas, világos tér, amely kiválóan alkalmas vendégfogadásra is.

Felszereltség: Gépesített konyha Bosch sütővel és főzőlappal, elszívóval és mosogatógéppel.

Extra: Beépített borhűtő az elegáns vendéglátáshoz.

Fürdőszoba és kényelem
Wellness élmény: Külön kád és zuhanyzó, hangulatos LED világítással a tökéletes feltöltődéshez.

Mellékhelyiség: A WC külön helyiségben található.

Tárolás: A beépített bútoroknak köszönhetően a tér kiválóan pakolható.

Terasz és panoráma
A lakás egyik legnagyobb értéke a tágas, félig fedett, pergolával felszerelt terasz, amely igazi ritkaság. A panorámás kilátás ideális helyszínt biztosít a reggeli kávéhoz vagy esti kikapcsolódáshoz.

Az épület és szolgáltatások
A Gizella Malomház egy történelmi gőzmalomból átalakított, robusztus karakterű luxus lakóprojekt.

Biztonság: 24 órás portaszolgálat.

Történelem: 20. század eleji ipari épület, amely a 2000-es években született újjá modern loftként.

Lokáció
Kiváló elhelyezkedés a Mester utca és a Boráros tér közelében, remek közlekedéssel és infrastruktúrával.

Vételár és extrák
A lakáshoz kötelezően megvásárolandó:

Termemgarázs beálló: 15 millió Ft (elektromos autó töltő kialakítható).

Tároló: 1,5 millió Ft.

Ez a lakás nem csak egy otthon, hanem egy életstílus.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2123 e Ft
1866 e Ft -14%
1707 e Ft -24%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
155 M Ft m Ft
66.9 m Ft -132%
59.6 m Ft -160%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

102.162 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás