Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 748 750 Ft/m2
3 szoba
80 m²
földszint
építés éve:1898

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 468
Albrecht Blanka
Budapest XI. kerület OTP Ingatlanpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó elegáns, teljeskörűen felújított, engedéllyel működő Airbnb-lakás a Kálvin tér közelében

Kivételes lehetőség Budapest belvárosában: eladásra kínálunk egy 80 m2 alapterületű, magasföldszinti, teljeskörűen felújított és elegánsan berendezett, érvényes Airbnb engedéllyel rendelkező lakást.

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető nagypolgári lakás egy gondosan karbantartott, századfordulós épületben. Az ingatlan magasföldszinti, utcai nézetű, 2025-ben esett át műszaki és esztétikai felújításon, és riasztóval, valamint klímával is felszerelt. A lakás amerikai konyhás nappaliból, három különnyíló hálószobából, tágas fürdőszobából, külön mellékhelyiségből és tárolóból áll. A konyha teljesen gépesített mosógép, szárítógép, mosogatógép, tűzhely, sütő, hűtő és mikrohullámú sütő is megtalálható benne. Az ingatlan lakberendező által megálmodott bútorokkal berendezve kerül átadásra, így a vásárló azonnal használatba veheti vagy bérbe adhatja.

A lakás fűtését gázcirkó biztosítja radiátorokon keresztül, az elektromos hálózat korszerűsített, egyedi mérőórákkal felszerelt. A közös költség havi 24 500 forint, a lakáshoz pedig egy 4,3 négyzetméteres zárt pincetároló is tartozik. Az udvarban kerékpár tárolására is van lehetőség. A bejárat zárt előtéren keresztül közelíthető meg, a lakás előtt nincsen átjárás, az utcai ablakok pedig magasabban helyezkednek el, ami nyugalmat és intimitást biztosít a lakók számára.

A ház négy szintes, eklektikus stílusú és felújított állapotú, kulturált lakóközösséggel és hatékony közös képviselettel rendelkezik. Az elhelyezkedés kiváló: a közelben találhatók a legfontosabb egyetemek a SOTE, az ELTE, a Károli Gáspár és a Pázmány Péter Egyetem, valamint a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, számos bevásárlási, gasztronómiai és szórakozási lehetőség is könnyen elérhető. A közlekedés szintén kiemelkedő, az M3 és M4 metróvonalak, valamint a 47-es és 49-es villamos pár perc sétára találhatók.

A lakás ideális választás mind saját otthonnak, mind befektetésre, hiszen azonnal bérbe adható, akár hosszú távra, akár szálláshely-szolgáltatás céljára.
Több éves szakmai tapasztalatunknak köszönhetően teljes körű támogatást biztosítunk az értékesítési és bérbeadási folyamatok során, valamint igény esetén segítséget nyújtunk a hitelfelvételben és az ügyvédi ügyintézésben is, hogy Ügyfeleink biztonságosan és gördülékenyen jussanak el a sikeres megállapodásig.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1749 e Ft
1626 e Ft -8%
1706 e Ft -3%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
139.9 M Ft m Ft
121.5 m Ft -15%
131.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

99.5 M Ft
2 szoba
51 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

235 M Ft
3 szoba
128 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

113.9 M Ft
2 szoba
74 m²
V. kerület, Lipótváros, Bp. V. ker. Hold u
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

700 M Ft
4 szoba
200 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

48 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület