City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Kinizsi utca, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 958 824 Ft/m2
2 szoba
51 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 941
Elek Gergely
Alberlet.hu Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest IX. kerületében a Kinizsi utcában, egyetemek közelében eladó egy 51 m² alapterületű, téglaépítésű lakás ( 2025-ben teljes körűen felújítva )

-Azonnal birtokba vehető állapot
-3. emeleti, lift nélküli társasház
-Belső udvarra néző, csendes, világos lakás
-Lakás előtti lezárt körfolyosó-rész, kizárólagos használattal
-Egyedi tervezésű, beépített konyha minőségi vasalatokkal
-Beépített háztartási gépek hosszú távú garanciával
-Igényes fürdőszoba prémium szaniterekkel
-Padlófűtés minden helyiségben
-Okosbojler távoli vezérléssel
-Energiatakarékos hűtő-fűtő klímaberendezés

Rezsi: kb. 18.000 Ft/hó (mérőórák alapján)
Közös költség: 20.000 Ft/hó

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1959 e Ft
1823 e Ft -7%
1664 e Ft -18%
1675 e Ft -17%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
91.3 m Ft -9%
89.4 m Ft -12%
88.4 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Kinizsi utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

102.162 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás