Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 6. emelet

+ 9 kép 1/12
222 000 000 Ft222 M Ft 2 775 000 Ft/m2
3 szoba
80 m²
6. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 220
Szabó Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Nappali+2 szobás, erkélyes, teraszos modern lakás a város szívében!

Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. szám alatt kínálunk eladásra egy [3 szobás], [80,23 m2-es], erkélyes, teraszos lakást, amely egy különleges fejlesztés része. Az épület egy meglévő struktúra újragondolásával, magas műszaki tartalommal és környezettudatos megoldásokkal születik újjá.

Lakás főbb jellemzői:
- 3 szoba + erkély + terasz
- Energiatakarékos központi hőszivattyús fűtés-hűtés rendszer
- Érintőképernyős, intelligens vezérlés a fűtés-hűtéshez és árnyékoláshoz
- Padlófűtés a fürdőszobában, fan-coil hűtés a többi helyiségben
- Nagyméretű üvegfelületek, világos belső terek
- Magas minőségű burkolatok és nyílászárók
- Mélygarázs-parkoló vásárlási lehetőség elektromos autótöltési opcióval bizonyos beállók esetében
- Zöld belső udvar és közösségi biciklitároló
- Közösségi villamosfogyasztás napelemes támogatással

Elhelyezkedés:
A lakás a Bakáts tér közvetlen közelében, a Ráday utca egyik legkedveltebb, ám kevésbé zajos szakaszán található. Kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik (M3-as metró, 4-6-os villamos), és sétatávolságra vannak kávézók, éttermek, galériák, egyetemek és a Duna-part is.

Előnyök:
- Belvárosi elhelyezkedés, mégis csendes környezet
- Energiatakarékos, értékálló lakás
- Befektetésnek és saját otthonnak is ideális

Ár és további információ:
Kérjen részletes tájékoztatást a lakásról és a még elérhető ingatlanokról a Ráday 42 projektben.
Érd.: Szabó Sándor +3620-220 4440

Referencia szám: M314693-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2775 e Ft
1626 e Ft -71%
1706 e Ft -63%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
222 M Ft m Ft
121.5 m Ft -83%
131.3 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület