River Life

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
46 800 000 Ft46.8 M Ft 2 034 783 Ft/m2
1 szoba
23 m²
3. emelet
építés éve:1925

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest IX. kerületében, a Corvin Pláza közelében eladó egy 23 m²-es,
teljes körűen felújított, tehermentes garzonlakás, 4 m²-es fekvőgalériával!

A lakás egy rendezett, liftes társasház 3. emeletén található, nyugodt,
kulturált lakóközösségben. Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően
egyaránt ideális választás saját otthonnak vagy kiadásra is, hiszen a
környék az egyik legkeresettebb városrész a belvároshoz közeli lokáció
és az egyetemi közelség miatt.

Az ingatlan 2023-ban teljes körű felújításon esett át: új konyhabútor,
modern fürdőszoba, elektromos vezetékek cseréje, valamint új klíma is
beépítésre került. A fekvőgaléria növeli a hasznos teret, így a 23 m²-es
alapterület praktikusan kihasználható. A lakás nagyon jó állapotú,
azonnal költözhető. A fűtést elektromos rendszer és klíma biztosítja, a
melegvizet villanybojler adja. A lakás osztatlan közös tulajdonban van,
de használati megállapodással rendelkezik, így jogilag rendezett és
biztonságosan megvásárolható.

Ez a lakás tökéletes választás azok számára, akik modern, kis rezsijű,
azonnal költözhető otthont keresnek a város szívében, mindenhez közel
vagy egy biztos, könnyen kiadható befektetést szeretnének Budapest
egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK060368

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2035 e Ft
1866 e Ft -9%
1707 e Ft -19%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
46.8 M Ft m Ft
66.9 m Ft 30%
59.6 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

299 M Ft
4 szoba
273 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

217.51 M Ft
4 szoba
125 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

145 M Ft
3 szoba
63 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás