City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 7 kép 1/10
32 000 000 Ft32 M Ft 1 280 000 Ft/m2
1 szoba
25 m²
földszint
építés éve:1850

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kis rezsijű garzonlakás eladó Újpesten!
Eladó Újpesten, a Csokonai utcában egy 25 m-es + galériás garzonlakás, amely átlagos állapotú, de praktikus kialakítású!
Földszinti, utcáról nyíló lakás
Galériázott az alvórész nem vesz el helyet a lakótérből!
Új nyílászárók, klíma, konyhabútor
Energiatakarékos Bosch bojler a fürdőszobában
Elektromos fűtés, de a gáz bevezetése könnyen megoldható
Tartozik hozzá pince és padlás is!
Tömegközlekedés szempontjából kiváló-Újpest központ pár perc sétára található!
Alacsony rezsiköltség tökéletes választás egyedülállóknak vagy befektetésre!
Hívjon most, ne maradjon le róla!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M299759

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1280 e Ft
1438 e Ft 11%
1707 e Ft 25%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
32 M Ft m Ft
51.2 m Ft 37%
59.6 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft