NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
70 000 000 Ft70 M Ft 1 666 667 Ft/m2
2 szoba
42 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Duna közeli, zöld környezetben elhelyezkedő, EXLÚZÍV, SPORT tematikájú, lakóparkban ,kínálunk egy igazi hiánylakást megvételre !

A csendes, barátságos és biztonságos környzetben található!

Az energiatakarékos, napelemes épületek ölelik körül a futball és röplabdapályákat, rekortán futópályát,

ping-pong asztalokat, és a gyönyörű, korszerű parkot!

A kitűnő lokációnak köszönhetően, a közelben megtalálhatóak kerékpárutak, autóbuszmegállók, bevásárlóközpont és orvosi rendelők is gyorsan elérhetőek!

A lakásra 3%- os kedvezményes hitel is igénybevehető !
Első tulajdonosa lehet az ingatlannak!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 70000000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK080494-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1667 e Ft
1406 e Ft -19%
1675 e Ft 0%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
70 M Ft m Ft
88.2 m Ft 21%
88.4 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
103 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület