Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Óbuda, Ringató utca, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
222 000 000 Ft222 M Ft 1 947 368 Ft/m2
4 szoba
114 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Olgaard Zsáki Izabella
Duna House - Retek utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

--

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Óbuda m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1947 e Ft
845 e Ft -130%
1827 e Ft -7%
1757 e Ft -11%
Ennek az ára
Óbuda átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
222 M Ft m Ft
91.2 m Ft -143%
240.5 m Ft 8%
183.6 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Óbuda, Ringató utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

269 M Ft
3 szoba
133 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

98.175 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

124.816 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

224 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
5 + 1 szoba
177 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület