Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
110 000 000 Ft110 M Ft 1 864 407 Ft/m2
2 szoba
59 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gaál Emőke
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Please scroll down for English!

Időtálló elegancia a természet ölelésében - Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetőséggel!

Keresi a tökéletes egyensúlyt a városi kényelem, a zöldövezeti nyugalom
és egy értékálló befektetés között? Eladásra kínálunk egy exkluzív, 17 lakásos épületben található, páratlanul napfényes otthonokat.

Ez az ingatlan azoknak a tudatos vásárlóknak készült, akik értékelik a modern, időtálló stílust, a kristálytiszta levegőt és a csendes környezetet, ugyanakkor fontos számukra a kompromisszummentes minőség és a kiváló közlekedés. A jelenlegi, rendkívül kedvező árazásnak köszönhetően a lakás nem csupán tökéletes otthon, de kiemelkedő befektetési lehetőség is!

A lakás alapadatai:
Elhelyezkedése: 1. emelet
Alapterület: 44,5 m2 + 29 m2 terasz
Szobák: 2 db.
Amerikai konyhás: igen
Erkély: igen
Fekvése: zöldre néz

Ébredjen madárcsicsergésre és élvezze a jó levegőt minden nap! Bár az ingatlan a város zajától elzárt, nyugodt zöldövezetben található, a közlekedés és az infrastruktúra kiváló.
Tömegközlekedés: A 65-ös busz megállója mindössze 1 perc sétatávolságra található.

Ellátottság karnyújtásnyira: A mindennapi teendőkhöz a GoBuda, a Kolosy téri piac, valamint a környékbeli SPAR és DM nyújt kényelmes megoldást. Kisebb élelmiszerboltok és szaküzletek a Szépvölgyi út alsóbb szakaszain és a Folyondár utca környékén is könnyedén elérhetők.

Kivitelezés:
A téglaépítésű ház homlokzata 25 cm vastag szigetelést kapott, melyet elegáns, római travertin mészkő borítás tesz igazán lenyűgözővé. A kivitelezést a modern, letisztult dizájn és a kompromisszummentes, prémium anyaghasználat jellemzi. A hideg és meleg burkolatok, a szaniterek, a kapcsolók és a lámpák egyaránt a legmagasabb minőséget képviselik.
Gépészet:
A lakások teljesen önálló gépészettel rendelkeznek, ezért minden lakás összes közüzeme önálló elszámolás alatt áll. Gáz nincs az épületben.

Fűtés és hűtés: A kellemes hőmérsékletről 99%-os hatékonyságú, elektromos, többzónás padlófűtés, valamint fűtés-optimalizált klímaberendezések gondoskodnak. A meleg vizet dupla víztartályos villanybojler biztosítja.

Nyílászárók: A kiváló szigetelést a 3 rétegű üvegezéssel ellátott külső műanyag nyílászárók garantálják. A biztonságról masszív fém bejárati ajtók, az eleganciáról pedig prémium beltéri ajtók gondoskodnak.

Konyha: Az ingatlan gépesített konyhával (sütő, főzőlap, mosogató, mosógép, mosogatógép), minőségi szaniterekkel és beépített világítással kerül átadásra. A konyhabútor kiválasztásához a kivitelező nagylelkű keretet biztosít: a földszinti lakások esetében 500.000 Ft-ig, az emeleti lakások esetében 1.000.000 Ft-ig választható konyhabútor. (Az ezt meghaladó egyedi igények esetén csak a különbözet fizetendő.)

Fontos információk és jogi háttér
- a lakások hitelezhetőek
- minden lakáshoz tartozik egy 14 m²-es felszíni gépkocsibeálló, melynek ára a hirdetési árba beleértendő 10 millió forint. Megvásárlása nem kötelező, így Ön dönthet arról, igényt tart-e rá!

Jogi státusz: A társasházzá alakítás jelenleg az utolsó fázisában tart. A lakások szintenként egy közös albetéthez tartoznak, a biztonságos tulajdonszerzést és használatot az erre vonatkozó ügyvédi megosztási szerződés garantálja.

Átadás: A megbízható, referenciákkal rendelkező kivitelező a szerződéskötést követően legkésőbb 90 napon belül kulcsrakészen átadja az ingatlant, de akár 30 napban is meg lehet állapodni.

Timeless elegance embraced by nature modern, sunlit homes with outstanding investment potential!
Are you looking for the perfect balance between urban convenience, the tranquility of a green environment, and a value-retaining investment? We are offering for sale exceptionally bright homes in an exclusive building with only 17 apartments.
This property is designed for conscious buyers who appreciate modern, timeless style, crystal-clear air, quiet environment, while also valuing uncompromising quality and excellent transport connections. Thanks to the current highly favorable pricing, this apartment is not only a perfect home but also an outstanding investment opportunity!
Key details of the apartment:
Location: ground floor
Floor area: 44,5 sqm + 29 m2 terrace
Rooms: 2
Open-plan (American-style) kitchen: yes
Balcony: yes
Orientation: overlooking green surroundings
Wake up to birdsong and enjoy fresh air every day! Although the property is located in a शांत, peaceful green area away from the noise of the city, transport and infrastructure are excellent.
Public transport: Bus 65 stop is just a 1-minute walk away.
Amenities within easy reach: For daily needs, GoBuda, the Kolosy Square Market, as well as nearby SPAR and DM stores provide convenient options. Smaller grocery stores and specialty shops are also easily accessible along the lower section of Szépvölgyi Road and around Folyondár Street.
Construction:
The brick-built building features a façade insulated with 25 cm thick insulation, enhanced by elegant Roman travertine limestone cladding, giving it a truly impressive appearance. The construction is characterized by modern, clean design and uncompromising use of premium materials. Floorings, sanitary ware, switches, and lighting fixtures all represent the highest quality.
Mechanical systems:
Each apartment has fully independent mechanical systems, meaning all utilities are individually metered. There is no gas in the building.
Heating and cooling:
Comfort is ensured by 99% efficient electric multi-zone underfloor heating and heating-optimized air conditioning units. Hot water is provided by a dual-tank electric boiler.
Windows and doors:
Excellent insulation is guaranteed by triple-glazed external plastic windows. Security is ensured by robust metal entrance doors, while elegance is provided by premium interior doors.
Kitchen:
The property is delivered with a fully equipped kitchen (oven, cooktop, sink, washing machine, dishwasher), quality sanitary fittings, and built-in lighting. The developer provides a generous budget for kitchen furniture selection: up to HUF 500,000 for ground-floor apartments and up to HUF 1,000,000 for upper-floor apartments. (For any custom requirements exceeding this amount, only the difference needs to be paid.)
Important information and legal background:
Apartments are eligible for financing (mortgage)
Each apartment includes a 14 sqm surface parking space, priced at HUF 10 million, already included in the listing price. Its purchase is optional, so you can decide whether you need it.
Legal status:
The process of converting the building into a condominium is currently in its final phase. Apartments on each level currently belong to a shared sub-unit; secure ownership and usage are guaranteed by a legally binding division agreement prepared by a lawyer.
Handover:
The reliable contractor, with proven references, will deliver the property turnkey within a maximum of 90 days after contract signing, but delivery within as little as 30 days can also be arranged.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1864 e Ft
1973 e Ft 5%
1690 e Ft -10%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
116.6 m Ft 6%
88.7 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

558.682 M Ft
5 szoba
287 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

567.562 M Ft
5 szoba
280 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

976.718 M Ft
6 szoba
370 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
VII. kerület