BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
257 000 000 Ft257 M Ft 3 134 146 Ft/m2
3 szoba
82 m²
1. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Garaiová Emese
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó ingatlan Budán, a II. kerület egyik kiemelt, zöldövezeti részén

Eladásra kínálunk egy 82 m²-es, kiváló adottságokkal rendelkező, 2 szobás, amerikai konyhás nappalis lakást egy mindössze 3 lakásos, exkluzív társasházban. A lakás világos terekkel rendelkezik, modern, igényes, kialakítása pedig kellemes, otthonos hangulatot teremt. A konyha megoldása funkcionális és esztétikus, nagy munkafelülettel és jól kihasználható elrendezéssel.

A fűtés gázcirkó rendszerű, amely stabil, kényelmes és gazdaságos megoldást nyújt.
A társasházban nincs közös költség, ami jelentős megtakarítást jelent a fenntartás során.

A lakáshoz tartozik egy saját garázs, valamint egy tároló, ami nagyban megkönnyíti a mindennapok praktikumát.
A társasház közös részei igazi hozzáadott értéket képviselnek:

gondozott, hangulatos kert,
közös használatú medence,
grillező rész, amelyek ideális környezetet kínálnak pihenésre, baráti összejövetelekre, kikapcsolódásra.

A társasház három lakásból áll, és mindhárom lakás eladó, így az ingatlan befektetésre is kiemelkedően jó lehetőség. Akár külön-külön, akár egyben is megvásárolhatók, így egy stabil értéket képviselő budai társasház tulajdonosa lehet az új vevő.
Az egész társasház irányára egyben: 630 millió forint.

A lakás Budapest II. kerületének zöldövezeti, családbarát, rendkívül élhető részén, a PálvölgyLátóhegy vonal közelében található. A környéket a természet közelsége, a csend, a biztonság és a rendezett környezet jellemzi, amely tökéletes otthoni légkört biztosít.

Megtekintés miatt kérem, keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
3134 e Ft
2074 e Ft -51%
1706 e Ft -84%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
257 M Ft m Ft
177.5 m Ft -45%
131.3 m Ft -96%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

96 M Ft
4 szoba
112 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
69 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

742.305 M Ft
5 szoba
321 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

558.682 M Ft
5 szoba
287 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

390.687 M Ft
3 szoba
220 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

138.9 M Ft
5 szoba
139 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
190 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

185 M Ft
5 szoba
176 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft