Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó lakás Budapest, Bem rakparton
Budapest egyik legszebb részén, közvetlenül a Duna parton, a Parlamenttel szemben, a főváros szívében kínáljuk megvételre ezt a 49 négyzetméteres, 2 szobás, jó állapotú lakást. Az 1950-es években épült, frissen felújított társasház 3. emeletén található ingatlan belmagasságának köszönhetően 25 négyzetméteres galéria került kialakításra, ahol a nappali fölött háló, a tágas konyha felett pedig praktikus tároló kapott helyet.
Az ingatlan szépen karbantartott, műszakilag kiváló állapotban van, az ablakokat modern, egyedi gyártású fa nyílászárókra cserélték. Közlekedés szempontjából is páratlan: a villamos, HÉV és a metróvonalak is könnyen, gyorsan elérhetők gyalogosan.
Ha Ön Budapest belvárosában, kivételes környezetben, a Duna panorámája mellett keres otthont vagy értékálló befektetést, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni
Referencia szám: LK098512
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 09. Utoljára módosítva: 2025. 05. 09.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, II. kerület, 3. emelet