Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
110 000 000 Ft110 M Ft 2 291 667 Ft/m2
1 + 2 szoba
48 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 971
Magyar Emese
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest II.-ker.-ben fszi. kertkapcsolatos 1+2 félszobás felújított lakás eladó.

A lakáshoz saját tulajdonként tartozik egy 20nm-es terasz és 60nm-es kertrész. A kert teljesen elszeparált, a többi lakó által nincs átjárás. A tulajdonosnak nem kell parkolót keresni, miután hazaér, csak kényelmesen beáll a teremgarázsba. Ami mögött még egy 3nm-es tároló is helyet kapott.

A lakás előszobájából nyílik a fürdőszoba, itt található a beépített szekrény. Jobbra a konyha, ami egylégtérben van a nappalival mégis szeparált érzetet ad. A nappaliból jobbra és balra nyílik a két kisebb szoba. Az egyik szobának kertkapcsolatos kijárata van csakúgy, mint a nappalinak.
Elektromos autó töltése konnektorról megoldható, saját villanyóra terhére. Rezsi átlagban 50eFt. Minden fogyasztás külön mérőórás, egyéni felhasználás alapján.
A társasház újszerű, liftes, a lakás riasztóval felszerelt.

A teremgarázs hely 15MFt, tároló 5MFt. Ezeket külön kell megvenni. A társasházban 12 lakás van. Gondos gazdák lakják. Lokáció: közelben van a Hűvösvölgyi Stop Shop. Sétatávolságra van a 61.es villamos.

Megegyezés után azonnal költözhető. Rugalmasan nézhető!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2292 e Ft
2039 e Ft -12%
1694 e Ft -35%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
175.5 m Ft 37%
132.3 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

320 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

497 M Ft
4 szoba
110 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

69 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

174.4 M Ft
5 szoba
130 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
XXII. kerület, Budafok, Nagytétényi út
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
91 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
VI. kerület, Damjanich utca 25
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

19 M Ft
2 szoba
65 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

565.855 M Ft
5 szoba
287 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.703 M Ft
2 szoba
221 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület