Astora Art House

Eladó telek
Budapest, XIII. kerület

+ 5 kép 1/8
585 000 000 Ft585 M Ft 846 599 Ft/m2
691 m²

Részletes adatok

Telekméret: 691 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769702
Földi Zsuzsanna
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

ELADÓ BUDAPESTEN A XIII. KERÜLET KIEMELT RÉSZÉN EGY 691 m2 ÉPÍTÉSI TELEK, ÉRVÉNYES ÉPÍTÉSI ENGEDÉLLYEL!!!!

Fejlesztési paraméterek:
- pince + földszint + négy emelet.
- pincében és a földszinten a tervek alapján lift, tárolók, üzlethelység és 20 darab autóparkoló van kialakítva
- további négy emeleten, összesen 19 darab lakás van tervezve

Tervezett összes szintterület: 1 554,75 (2,25)
Tervezett összes parkolóter.: 742,31 m2 (1,07)
Tervezett lakásszám: 19 db
Tervezett parkolószám: 20 db
Tervezett üzletszám: 1 db
Tervezett lakásátlag: 54,112 m2

A tervezett projekt a vételár része! A teleken minden közmű a rendelkezésre áll.

Várom megtisztelő hívását!

Referencia szám: TK058116-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
847 e Ft
1005 e Ft 16%
191 e Ft -343%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
585 M Ft m Ft
518.5 m Ft -13%
201.3 m Ft -191%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
XIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XIII. kerület

399 M Ft
1003 m²
0 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László 130
Eladó telek

Budapest, XIII. kerület

585 M Ft
692 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XIII. kerület

585 M Ft
691 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XIII. kerület

450 M Ft
339 m²
0 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XIII. kerület

325 M Ft
464 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XIII. kerület

585 M Ft
691 m²
0 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba