River Life

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
129 800 000 Ft129.8 M Ft 1 643 038 Ft/m2
2 szoba
79 m²
3. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Czeglédi Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálok Budán, a közkedvelt Pauler utcában, 24 lakásos társas házban, egy 79 nm-es, nyugati fekvésű, kétszobás lakást, amely ideális választás lehet mind saját otthonnak, mind befektetésnek.
Az ingatlan átlagos állapotú, ugyanakkor számos fontos műszaki korszerűsítés már megtörtént: a nyílászárókat a bejárati ajtó és a konyha ablak kivételével már cserélték, szúnyoghálóval, illetve redőnnyel is felszerelték. A melegről és a meleg vízről egy két éve beépített, megbízható Ariston kazán gondoskodik.
Az azonnal költözhető lakás belső elrendezése átgondolt, a tágas, különnyíló (de egybe is nyitható), jól berendezhető szobákat keményfa parkettával, a többi helyiséget (az előszobát, a közlekedőt, a konyha-étkezőt és a külön wc-t, fürdőszobát), mettlachival burkolták, azonban egy esztétikai felújítással (ráncfelvarrással) tovább növelhető az ingatlan értéke és komfortja.
Az öt emeletes épület lifttel is rendelkezik, a lakóközösség kulturált és összetartó, ami külön értéket képvisel a mindennapokban.
Ez a lakás remek lehetőséget kínál azok számára, akik egy kiváló elhelyezkedésű karakteres ingatlant keresnek, amelyet akár saját ízlésük szerint formálhatnak tovább. A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik, pár perc sétával a SPAR, a DM, továbbá az ALDI, villamossal a Déli pályaudvar, a Széll Kálmán tér, valamint a Szent Gellért tér is elérhető. Parkolási lehetőség az utcán, közterületen, fizetős övezetekben, de a helyi önkormányzat az ott lakóknak ingyenes parkolási lehetőséget is biztosít egy autóra.

Budán eladó kétszobás lakás

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
1643 e Ft
2056 e Ft 20%
1690 e Ft 3%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
129.8 M Ft m Ft
125.4 m Ft -3%
88.7 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

349 M Ft
4 szoba
210 m²
I. kerület, Tabán, Orom utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

402.6 M Ft
2 szoba
117 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

180.9 M Ft
2 + 2 szoba
106 m²
IX. kerület, Ferencváros, Márton utca 7-9
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

100 M Ft
2 szoba
66 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

250 M Ft
2 szoba
81 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

149 M Ft
3 szoba
65 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Losonci tér 2
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

63.5 M Ft
2 szoba
51 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

120 M Ft
3 szoba
41 m²
XIX. kerület, Kispest, Áchim András utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

99.6 M Ft
4 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

199 M Ft
4 szoba
126 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
77 m²
I. kerület