BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, 4. emelet

62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 031 148 Ft/m2
3 szoba
61 m²
4. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 426
Pálvölgyi Miklós
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó felújítandó lakás Csepel kellemes részén!

Főbb jellemzők:
- Építés módja: Tégla
- Emelet: 4. emelet (zárószint)
- Alapterület: 61 m2
- Elrendezés: 3 külön bejáratú szoba , közlekedő, fürdőés wc külön helyiségben, konyha, kamra
- Fűtés: Gáz - konvektor
- Jó elosztás, élhető terek
- Műanyag nyílászárók -redőnnyel
- Francia erkély (0,5 m2)
- Lift nincs
- Saját tároló (2 m2)
- Kulturált lakóközösség

Elhelyezkedés:
- Csepel -Királymajor kellemes lakótelepi övezetében

Közelben található:
- Iskola, óvoda, bölcsöde, játszótér, pláza, sportpálya, boltok- üzletek

Közlekedés:
- Buszmegálló pár percre található
- M0 körgyűrű 10 perc alatt elérhető

Parkolás:
- Utcán, ingyenes

Ha kérdése van vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, forduljon hozzám bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1031 e Ft
1022 e Ft -1%
1706 e Ft 40%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
62 m Ft -1%
131.3 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

86.6 M Ft
3 szoba
72 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
112 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

47 M Ft
2 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

86.6 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft