Avico Greentop

Eladó téglalakás
Békéscsaba

+ 10 kép 1/13
29 900 000 Ft29.9 M Ft 305 102 Ft/m2
2 szoba
98 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 475
Labos Péter
Békéscsaba Andrássy út 7 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Békés vármegye, Békéscsaba belvárosában, frekventált helyen található polgári jellegű társasház 98 m2 alapterületű, udvari lakása eladó! Az ingatlan felújítandó állapotú. A lakás 2 szoba, konyha, fürdőszoba, kamra, tornác kialakítású. A közművek jelenleg nem érhetőek el. A lakás melletti 115 m2 alapterületű 3 szobás, utcafronti lakás is eladó. Ha szeretne a város központjában élni, ahol minden pár perc sétára található, akkor hívjon fel! Amennyiben érdeklődését felkeltettem, az ingatlan előre egyeztetett időpontban megtekinthető! ----------------------Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, megoldásokat kínálunk, melyek ügyintézése ingyenes. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
305 e Ft
696 e Ft 56%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
29.9 M Ft m Ft
41.1 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó téglalakások a környékről

Mezőberény, Puskin utca 12. fsz. 2
Eladó téglalakás

Mezőberény

18.05 M Ft
1 + 1 szoba
94 m²
Füzesgyarmat
Eladó téglalakás

Füzesgyarmat

34.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Békéscsaba, Berényi úti kertvárosias városrész, Lorántffy utca
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
4 szoba
72 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
3 szoba
107 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

69.48 M Ft
3 szoba
77 m²
Orosháza, Kossuth tér
Eladó téglalakás

Orosháza

19.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

62.99 M Ft
2 szoba
69 m²
Békéscsaba, Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész, Vécsey u
Eladó téglalakás

Békéscsaba

47 M Ft
3 szoba
61 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

28.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

19.5 M Ft
2 szoba
67 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Békéscsaba, Belváros, Szabadság tér
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
4 szoba
72 m²
Kétegyháza
Eladó téglalakás

Kétegyháza

12.8 M Ft
2 szoba
53 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész