Seven Pearl

Eladó téglalakás
Orosháza, Kossuth tér, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
19 900 000 Ft19.9 M Ft 368 519 Ft/m2
2 szoba
54 m²
3. emelet
építés éve:1996

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300707
Dereci Anita
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 54 m2-es ,1,5 szobás, erkélyes, felújításra váró lakás Orosháza belvárosában. Az ingatlan egy négy emeletes tégla épület harmadik emeletén található, kiválóan alkalmas mindazok számára, akik a város szívében szeretnének élni.

Az ingatlan részleges felújításon esett át, mely magában foglalja többek között a redőnyök felszerelését, így a lakás nyáron kellemesen hűvös, télen pedig meleg maradhat.  A felújítás keretében a villanyvezetékek cseréje történt meg.

A konyha minden igényt kielégít: beépített konyhabútorral, kerámialapos villanytűzhellyel felszerelt, ami megkönnyíti a mindennapi életet. A kádas fürdőszoba megad minden szükséges komfortot egy pihentető kikapcsolódáshoz.
Az előtérben található beépített szekrények praktikus tárolóhelyet biztosítanak.
Ez az ingatlan kitűnő választás lehet fiatal pároknak, egyedülálló személyeknek vagy akár befektetési célból is. A közelben oktatási intézmények, üzletek , és minden fontos infrastrukturális elem megtalálható.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, és tegye meg az első lépést új otthona felé!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Orosházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Orosháza m² ár
369 e Ft
498 e Ft 26%
Ennek az ára
Orosháza átlagár
19.9 M Ft m Ft
25.1 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Orosháza, Kossuth tér, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

31 M Ft
3 szoba
81 m²
Mezőhegyes
Eladó téglalakás

Mezőhegyes

5 M Ft
2 szoba
58 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

28.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

19.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Füzesgyarmat
Eladó téglalakás

Füzesgyarmat

34.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

38.5 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

35.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

19.5 M Ft
2 szoba
67 m²
Orosháza, Dózsa György utca 63
Eladó téglalakás

Orosháza

19.182 M Ft
1 + 1 szoba
218 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

22 M Ft
2 szoba
59 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

32.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Tótkomlós
Eladó téglalakás

Tótkomlós

8.8 M Ft
2 szoba
80 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

19.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Mezőkovácsháza, Kodály Zoltán utca
Eladó családi ház

Mezőkovácsháza

6.95 M Ft
3 szoba
101 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

37 M Ft
3 szoba
75 m²
Sarkad
Eladó téglalakás

Sarkad

19.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Mezőhegyes, Hild János utca
Eladó téglalakás

Mezőhegyes

3.5 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba