Oasis Residence

Eladó téglalakás
Balatonkenese, 1. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 15 kép 1/18
127 800 000 Ft127.8 M Ft 1 404 396 Ft/m2
3 szoba
91 m²
1. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 393
Ranga Gabriella
OTP Ingatlanpont Veszprém

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó ingatlan Balatonkenese - Új építésű, vízpart közeli lakás medencével és kávézóval a Kenese Ligetben!
Balatonkenesén, a közkedvelt Kenese Liget lakóparkban eladó ez az új építésű, 1. emeleti, 91 m2-es (76 m2 lakótér + 32 m2 terasz) exkluzív lakás, mindössze 100 méterre a Balaton partjától.

A lakás ideális választás azoknak, akik a balatoni életérzés mellett kényelmet, korszerű megoldásokat és exkluzív szolgáltatásokat keresnek.

Lakók részére elérhető szolgáltatások:
Közös használatú úszómedence napozóterasszal

Tervezett reggeliző és kávézó, ahol friss péksütemény és balatoni hangulat várja

Gépjárműbeállási lehetőség (opcionálisan vásárolható)

A lakás főbb jellemzői:
Elhelyezkedés: Kenese Liget F épület, 100 m a vízpart, 270 m a kikötő, 550 m a Vak Bottyán strand, minden sétatávolságra!

Lakásméret: 76 m2 lakótér + 32 m2 terasz (összesen 91 m2)

Elosztás:

-Előtér: 4,52 m2
-Szoba: 15,35 m2
-Szoba: 13 m2
-Fürdőszoba: 4,99 m2
-WC: 1,63 m2
-Nappali + konyha + étkező: 33,32 m2
-Gardrób: 2,88 m2
-Terasz: 31,86 m2

Energiatakarékos és okos megoldások:
Hőszivattyús hűtés-fűtés rendszer szobánként szabályozható kivitelben, rezsitakarékos működéssel

Egyedi melegvíz-ellátás okos vízmelegítővel, egyedi mérőkkel

3 rétegű üvegezés, prémium nyílászárók és elektromos redőnyök a kiváló hő- és hangszigetelésért

Extrák:
- Gépesített konyha, beépített bútorok
- Modern, világos terek
- Új építésű, azonnal költözhető lakás

Közös wellnessélmény és balatoni kávézós reggelek

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésére!
Segítünk a vásárlás minden lépésében:
- Kedvező hitel- és lízingkonstrukciók
- Megbízható ügyvédi háttér
-Teljes körű tanácsadás az adásvételhez kapcsolódó ügyekben

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

127800000 Ft

Referencia szám: M311811

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Balatonkenesén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonkenese m² ár
1404 e Ft
1731 e Ft 19%
Ennek az ára
Balatonkenese átlagár
127.8 M Ft m Ft
122.2 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonkenese, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Balatonkenese

129.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Balatonkenese

129.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

125 M Ft
2 szoba
53 m²
Balatonkenese, Mikes Kelemen
Eladó téglalakás

Balatonkenese

97.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

122.5 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

399 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

135 M Ft
3 szoba
85 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

125 M Ft
2 szoba
77 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese