Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Balatonfüred, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
435 728 000 Ft435.728 M Ft 2 944 108 Ft/m2
3 szoba
148 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Pannon Ingatlan és Hiteliroda
Pannon Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELEGANCIA | MINŐSÉG | ÉLETSTÍLUS

A LUXUS alapvetően egy olyan ÉLETSTÍLUST jelent, amely a MAGAS MINŐSÉGET, EGYEDISÉGET tartja szem előtt.
Ehhez az életmódhoz kerül megalkotásra a 27 db LUXUSINGATLANT magába ölelő komplexum, amely különleges FORMAVILÁGGAL EGYEDI MEGJELENÉSSEL, TÁGAS LAKÓTÉRREL és KIEMELT SZOLGÁLTATÁSSAL párosul.

Három LAKÓTÖMB alkotja, amelyek a terepszint alatt 62 darab MÉLYGARÁZZSAL lesznek összekötve. KÉT darab HÁROM SZINTES és EGY darab NÉGY SZINTES ÉPÜLETTEL.

Ehhez a MAGAS SZINTŰ építészeti kompozícióhoz igazodva,
NEMES ANYAGHASZNÁLATÚ, PROFESSZIONÁLIS szerkezetű NYÍLÁSZÁRÓK kerülnek beépítésre.

ALAPADATOK:
- Lakás alapterülete: 148, 20 m2
- LOGGIA alapterülete: 11,66 m2
- Tetőterasz alapterülete: 54,46 m2
- Szobák száma: 3 hálószoba + 1 nappali
- Tájolása: NY, D, K,

KULCSRAKÉSZ ÁLLAPOTBAN kerül átadásra.

Az eleganciához tartozó kényelmet, három darab nyolcszemélyes látványlift biztosítja, amely AKADÁLYMENTES HASZNÁLATRA ALKALMAS.

A mélygarázsban található, AUTÓBEÁLLÓKAT, valamint TÁROLÓT IGÉNY SZERINT, FELÁR ELLENÉBEN KIVÁLASZTHATJA.
Az ingatlan eladási ára az AUTÓBEÁLLÓK és a TÁROLÓK FELÁRÁT nem tartalmazza.

IMPOZÁNS KERTVILÁG és SÉTÁNY kerül kialakításra,
éjszakai LED világítással, amely tovább fokozza a LUXUSÉLMÉNYT.

A közelben található, több REKREÁCIÓS INTÉZMÉNY, kemping, kisbolt és kereskedelmi egység.
A közvetlen szomszédságban épülő DIAGNOSZTIKAI KÖZPONT fontos szerepet tölt be a modern egészségügyi- és rehabilitációs ellátásban.

További lehetőség nyílik kikapcsolódásra, szórakozásra az ANNAGORA AQUAPARK élményfürdő komplexumában.

A BALATONI SZABADIDŐ és KONFERENCIA KÖZPONT csarnoktere több kisebb teremmel és magas színvonalú kiszolgálással nemzetközi sportrendezvények, konferenciák, koncertek és színházi előadások lebonyolítására alkalmas.

Mozi, melegkonyhás étterem, bevásárlási lehetőség, kézműves pékség, uszoda biztosítja az Ön kényelmét.

További INFORMÁCIÓKÉRT, MŰSZAKI LEÍRÁSÉRT forduljon hozzám bizalommal, akár hétvégén is! :)

Kérem hivatkozzon irodai referencia számunkra:
MÁSODIK emeleti: C/ 8 Balatonfüred

Hirdetés feltöltve: 2024. 06. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
2944 e Ft
2306 e Ft -28%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
435.728 M Ft m Ft
199.9 m Ft -118%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

95 M Ft
3 + 3 szoba
144 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

239.192 M Ft
3 szoba
92 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166.58 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

195 M Ft
4 szoba
121 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó téglalakás

Balatonfüred

301.109 M Ft
4 szoba
133 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

184.95 M Ft
2 szoba
70 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

74.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó téglalakás

Balatonfüred

203.148 M Ft
4 szoba
94 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya