Astora Olive Club House

Eladó sorház
Taksony

+ 15 kép 1/18
87 490 000 Ft87.49 M Ft 874 900 Ft/m2
4 szoba
100 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 170 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bodó Zsombor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Eladó 100m2-es, 4szobás sorház Taksonyban.

A ház tetőtere beépíthető, tartozik hozzá egy 20m2-es pince, egy 10m2-es tároló, illetve saját használatú kert.

Az ingatlanban:
- Fűtés gázcirkó
-Ablakai műanyagok
-Nappali + 3 különnyíló szoba
-Fürdőszoba káddal, mosókonyhával
-Különálló WC
-Tágas előtér, közlekedő
-Konyha-étkező

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Kiváló lokáció, közelben boltok, gyógyszertár, iskola, óvoda, bölcsőde, buszmegálló, vasútállomás és a Marestli-tó.

Ha felkeltette érdeklődését hívjon, akár MOST!!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás sorházak ára Taksonyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Taksony m² ár
875 e Ft
412 e Ft -112%
Ennek az ára
Taksony átlagár
87.49 M Ft m Ft
36 m Ft -143%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Taksony

Eladó ingatlanok a környékről

Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

22.5 M Ft
3 + 1 szoba
83 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Újlengyel
Eladó családi ház

Újlengyel

77.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Újlengyel
Eladó családi ház

Újlengyel

75.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

99.99 M Ft
2 + 2 szoba
104 m²
Vác, Sejce dűlő
Eladó sorház

Vác

39.9 M Ft
1 szoba
173 m²
Inárcs
Eladó telek

Inárcs

999 M Ft
3.09 ha
0 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

149.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

64.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

16 M Ft
2 szoba
85 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

73.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Pomáz
Eladó sorház

Pomáz

55 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Sülysáp
Eladó családi ház

Sülysáp

25 M Ft
3 szoba
90 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

47.5 M Ft
3 szoba
61 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

74.9 M Ft
4 szoba
89 m²
Zsámbék
Eladó családi ház

Zsámbék

65 M Ft
3 szoba
98 m²
Mogyoród
Eladó sorház

Mogyoród

92.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

164.9 M Ft
7 szoba
232 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

44.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Alsónémedi
Eladó családi ház

Alsónémedi

120 M Ft
6 szoba
110 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

40 M Ft
2 szoba
56 m²
Halásztelek
Eladó családi ház