River Life

Eladó ikerház
Taksony

+ 2 kép 1/5
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 039 200 Ft/m2
5 szoba
125 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 493 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 409
Aranyosi Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó új-építésű, garázson keresztül kapcsolódó ikerházak hőszivattyús fűtésrendszerrel Taksony központjában!
Mindegyik ingatlan 124,5 m2-es (+ fedett terasz 10 m2), nappali + 4 hálós, 2db fürdőszobás, gardrób helyiség, garázs (+21 m2)
Földszint:
nappali 25,2 m2
szoba 10,8 m2
konyha 5,76 m2
étkező 8,64 m2
háztartási helyiség 8,7 m2
WC 1,8 m2
előtér 6,42 m2
garázs 21 m2
Emelet:
társalgó, előtér 14,35 m2
szoba 11,67 m2
szoba 11,67 m2
szoba 12,21 m2
fürdőszoba 4,65 m2
gardrób
közlekedő 2,1 m2

Műszaki tartalom:
körítő falazat 30-N+F Leier tégla, válaszfalak 10-es Porotherm tégla
homlokzati szigetelés 15cm EPS hungarocell
hőszivattyúról működő padlófűtés (hűtésrendszer felár ellenében)
minden szobában fan-coil kiállás, nappaliban felszerelve
közmű (víz, villany, 3-fázisú áram), csatorna előkészítve és bio emésztő telepítéssel leszelkészítve! Ebből az udvar és a kert növényzetét lehet öntözni!
öntött vasbeton monolit födém
betoncserép
épület körül járda, garázs előtt térkő
garázsajtó elektromos garázskapu
3-rétegű nyílászárók hő védőfóliával
50db elektromos kiállás
elektromos hálózat 3x32 Amper
meleg burkolat 5e Ft/m2, hideg burkolat 6e Ft/m2 (210cm magasságig a vizes helyiségekben)
szaniterek 450 000 Ft-ig (WC, csaptelepek, zuhanykabin, kád)
épített zuhany
rejtett redőnytok kialakítás (redőny felár ellenében)
riasztó előkészítés 7db kiállással Vevő igényei szerint elhelyezve
napelem alapszerelés felár ellenében
lehajtós padlásfeljáró
utcafronti kerítés betonalapon oszlopokkal, kovácsolt vas utánzat, telek elválasztó kerítés betonba ültetett zártszelvény, lemezkerítés beépítésre
kaputelefon alapszerelés
1db kerti csap
tereprendezés sitt és törmelék kitakarítása elegyengetve (kertépítés kérhető felár ellenében)

Telekhányadok telekmegosztási szerződéssel:

1-es lakás: 269 m2 telek, nettó lakótér 125 m2, nappali + 4 hálószoba, gardrób, terasz (+10 m2), garázs (+21 m2)
Ár: 114 900 000 Ft. (SZABAD)

2-es lakás: 493 m2 telek, nettó lakótér 125 m2, nappali + 4 hálószoba, gardrób, terasz (+10 m2), garázs (+21 m2)
Ár: 129 900 000 Ft. (SZABAD)

3-as lakás: 500 m2 telek, nettó lakótér 125 m2, nappali + 4 hálószoba, gardrób, terasz (+10 m2), garázs (+21 m2)
Ár: 129 900 000 Ft. (SZABAD)

4-es lakás: 555 m2 telek, nettó lakótér 125 m2, nappali + 4 hálószoba, gardrób, terasz (+10 m2), garázs (+21 m2)
Ár: 134 900 000 Ft. (SZABAD)

Az ingatlanok 10%-al foglalhatók, legalább 30% önerő szükséges!
Az ingatlanok várható átadása 2026 nyár vége!

Várom hívását, NE maradjon le róla!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás ikerházak ára Taksonyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Taksony m² ár
1039 e Ft
927 e Ft -12%
Ennek az ára
Taksony átlagár
129.9 M Ft m Ft
118.6 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Taksony

Eladó ikerházak a környékről

Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

134.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

113.3 M Ft
4 szoba
103 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

134.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
5 szoba
125 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

91 M Ft
4 szoba
91 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

134.9 M Ft
5 szoba
187 m²

Falusi CSOK ingatlanok