BAM Living

Eladó sorház
Budapest, XVI. kerület

+ 3 kép 1/6
155 000 000 Ft155 M Ft 1 476 190 Ft/m2
5 szoba
105 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 145 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 930
Aktív Center Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Utolsó szabad lakás! Nyáron költözhető!
Budapest 16. kerületében, madárcsicsergős, újszerű, igazi kertvárosi környezetben, eladó 3 épületből álló új építésű belső kétszintes nettó 105nm es nappali+ 3 szobás ingatlan a hozzá tartozó kizárólagos 145 nm es kertrésszel.
Utolsó szabad lakás: A 105 nm Kert: 145 nm 155Millió

Elkelt B 96 nm Kert: 118 nm
Elkelt C 100 nm Kert: 208nm

Átadás: 2026. nyara
Mivel az épület lassan elkészül ezért még 2026. május hónapban a laminált burkolatokat és a beltéri ajtókat lehet választani. Az építtető egy nagy múltú beruházó cég, rengeteg referenciával és nagy szaktudással profi háttérrel.
Műszaki infók:

- 30-as Porotherm vagy Leier 30 as tégla
- monolit vasbeton födém
- gipszbeton belső lépcső
- emeleti födém felett 25cm üveggyapotszigetelés
- homlokzati szigetelés 16cm PS 80
- műanyag minimum 7 kamrás, 3 rétegű, hőszigetelt nyílászárók
- beépített, rejtett redőnytok
- acél erkélykorlátok
- H tarifás villanyóra (1 szer 31A) + normál villanyóra (3szor 16A)
- Daikin levegőhőszivattyús hűtés és fűtési rendszer, padlóba ill mennyezetbe elhelyezett csövekkel

Választható beépíthető anyagok:
-beltéri ajtók: bruttó 95 000.- FT
-kilincs: bruttó 5 000.- FT
-meleg burkolat: 6 000.- FT/nm
-hideg burkolat: 7 000.-FT/nm

Kedves Érdeklődő!
Ha felkeltetem érdeklődését, kérem keressen bizalommal, akár hétvégén is. Kivitelezői referenciák számos választékban, a kerületben megtalálhatóak, melyet egy személyes találkozó alkalmával, szívesen ismertetek.
További, talán az összes kerületi új építésű ingatlant megtalálhatja portfóliómban.
Ha nincs ideje, kedve a sok ingatlan átlapozgatására, keressen fel mailben, vagy telefonon, és konkrét igényei elmondása alapján, személyre szabott ajánlatot készítek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 02.

5 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1476 e Ft
544 e Ft -171%
1113 e Ft -33%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
155 M Ft m Ft
96.5 m Ft -61%
170 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
86 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
86 m²
XVI. kerület, Árpádföld, Árpádföldi út
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
86 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

43.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

189 M Ft
5 szoba
165 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
86 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
86 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

33.9 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
86 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Íjász utca
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület