River Life

Eladó sorház
Budapest, X. kerület

+ 17 kép 1/20
134 900 000 Ft134.9 M Ft 1 215 315 Ft/m2
4 szoba
111 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 190 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Családbarát környezetben, mégis mindenhez közel!

Első ház vásárlók figyelem.

Budapest X. Kerületének Óhegy részén eladó egy 2009-es építésű, 190 nm-es telken álló, 111 nm lakóterületű, négy szobás, családi otthon!

Az eladó ingatlan 6 lakásos sorház egyik középső lakása.

Az ingatlan belső két szintes, önálló helyrajzi számmal és külön mérőórákkal rendelkezik.

Az autóbeállás több autó számára lehetséges, az előkertben, a hátsó kert a családi élet színtere lehet, tavasztól-őszig.

A teljesség igénye nélkül az alábbiak jellemzik az ingatlant:

- a fűtés ellátást: Sanier Duval Themafast F28 típusú cirkóval történik,

- az épület szigetelt, a szigetelés: 10 cm,

- összesen 4 klíma biztosítja a kellemes hőérzetet,

- 3x32 amper hálózatbővítés,

- részleges tetőfelújítás,

- alumínium redőnyök az ablakokon, a teraszajtón elektromos redőny,

- elektromos kertkapu,

- elektromos autó töltő pont + fedett autóbeálló kialakítás + kerítésen kívüli autóbeálló,

- a tetőtérben a párnafák között gyapot szigetelés van,

- új beltéri ajtók, álmennyezet, led világítás.

A földszinti rész 65 nm, elosztását tekintve, amerikai konyha+nappali várja új lakóit, a garázsból egy hálószoba került kialakításra, ezen a szinten még zuhanyzó és wc, és előtér áll rendelkezésre.

A nappaliból közvetlen kijárat nyílik a kertbe, ami még kényelmesebbé és élhetőbbé teszi a mindennapokat, valamint teraszkapcsolatos.

Az emeleti szintre kényelmes lépcsőn jutunk fel, ez a szint 35 nm, az előtérből kádas fürdőszoba + wc, és két hálószoba nyílik, az egyik erkély kapcsolatos.

A vételárrészét képezi:

- a beépített gépesített konyhabútor, a tűzhellyel, a sütővel, a hűtővel, a mosogatógéppel és a mosógéppel együtt,

- a 4 db klíma,

- az ingatlan teljes bútorzata, kivéve a nappaliban lévő szekrény TV, és ülőgarnitúra,

- a kertben az akril jakuzzi.

A hátsó kert szinte gondozás mentes, a műfű 2025- ben lett kialakítva, kerti csap rendelkezésre áll.

Kiemelném a családi otthon fűtés számlája havi 12,000, Ft.

FONTOS: a garázsból kialakított földszinti hálószoba tökéletesen alkalmas üzlethelyiségnek is.

Környék:

Közelben néhány percre az Óhegy park, Sibrik Lidl, Interspar, kutyasétáltatási lehetőségek, óvoda, általános iskola, gimnázium, buszmegállók (Örs, Köki felé).

Nem elegendő készpénze? Áthidalna? Hitelcentrumunk teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel áll az Önök szolgálatára.

Amennyiben további információval a segítségére lehetek, hívjon bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: HZ044310

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1215 e Ft
1169 e Ft -4%
1182 e Ft -3%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.9 M Ft m Ft
129.9 m Ft -4%
138.7 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

143.5 M Ft
4 szoba
109 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
111 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
111 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
97 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
97 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
111 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

139 M Ft
8 szoba
210 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület