Astora Art House

Eladó panellakás
Tatabánya, földszint

+ 6 kép 1/9
42 990 000 Ft42.99 M Ft 877 347 Ft/m2
2 + 1 szoba
49 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 49 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 50 129
Csercsa Elvira
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az eladó lakás Tatabánya Bánhidán található, magasfölszinten, amely kiváló elhelyezkedésével és kényelmes kialakításával különösen vonzó lehet az új tulajdonos számára.

Az eladó lakás egyik ablakából egy gondozott zöld terület és egy játszótér látványa tárul elénk, ami nyugodt, családias hangulatot biztosít.

Az eladó lakás pár perces sétatávolságra helyezkedik el a kórháztól, és a közelben kisebb-nagyobb bevásárlási lehetőségeket kínáló üzletek állnak rendelkezésre. Elhelyezkedése szempontjából rendkívül praktikus, hiszen a vasútállomás gyalogosan körülbelül 15 perc alatt elérhető, ahogy a pláza is, így a mindennapi ügyintézés és közlekedés egyszerű és gyors.

Az eladó lakás környékén óvoda, iskola és bölcsőde is található, ami különösen kényelmessé teszi a mindennapokat családok számára.

Az eladó lakás jó állapotú, a villanyhálózat nagy része megújult, ami biztosítja a korszerű és megbízható működést a mindennapi használat során.

Az eladó lakás közös költsége mindössze 11.000 forint, a nyílászárók minden helyiségben műanyagra lettek cserélve, így a fenntartási költség kedvező marad.

Az eladó lakás eredetileg két nagyobb szobából állt, azonban egy praktikus és modern átalakítással a 18 négyzetméteres bal oldali szobában került kialakításra az amerikai konyhás nappali.
A bejárati ajtóval szemben kapott helyet a fürdőszoba, mellette pedig egy külön mellékhelyiség, míg jobbra egy külön nyíló, tágas szoba biztosítja a nyugodt pihenést.

Az eladó lakás eredeti konyhájából egy kisebb szoba lett kialakítva, amely ideális dolgozószobának, gardróbnak vagy akár egy kisebb gyerekszobának is.

Az eladó lakás elhelyezkedése és kialakítása nemcsak otthonteremtési, hanem befektetési szempontból is kiemelkedően előnyös, hiszen egy magasföldszinti lakás Bánhidán rendkívül keresett, a kiadhatósága gyors és jó áron megvalósítható.

Bátran ajánlom minden kedves érdeklődőnek ezt a szuper lakást ahová beköltözve nincs más dolgunk mit szerető családunk körében gyűjteni a csodás emlékeket.

Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Legyen közös a sikerünk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
877 e Ft
743 e Ft -18%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
42.99 M Ft m Ft
42.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, földszint

Eladó panellakások a környékről

Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

42.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Oroszlány, Táncsics udvar
Eladó panellakás

Oroszlány

40.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

34.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

34.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.999 M Ft
3 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

43.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

48.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

34.99 M Ft
2 szoba
50 m²
Tata
Eladó panellakás

Tata

56.99 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

27.8 M Ft
1 szoba
29 m²
Oroszlány
Eladó panellakás

Oroszlány

33.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

48.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

41.2 M Ft
2 szoba
55 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

32.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

36.5 M Ft
3 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó panellakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
53 m²

Falusi CSOK ingatlanok