Astora Márvány8

Eladó panellakás
Pápa, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
36 990 000 Ft36.99 M Ft 697 925 Ft/m2
2 szoba
53 m²
1. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 542
Kontráth Ilona
OTP Ingatlanpont Pápa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó azonnal költözhető panelprogramos, 1. emeleti lakás, alacsony rezsivel Pápán, a volt Kilián lakótelepen!
Eladásra kínálunk Pápa közkedvelt lakótelepén egy 53 m?-es, 1. emeleti, két szobás panellakást. Az ingatlan egy 1981-ben épült, de a pár éve teljes panelprogramos felújításon esett át.
A lakás elosztását tekintve áll 2 külön nyíló szobából, előszobából, konyhából, , fürdőszobából, és egy külön WC-ből. A szoba laminált parkettás, többi helyiség járólappal burkolt. Az előszobában egy spejz szekrény, illetve egy gardróbszekrény is található..A bejárati ajtót modern műanyagra cserélte a tulajdonos. A lakáshoz tartozik a lépcsőfordulóban egy közös tároló, amelyben a tulajdonosok egy zárható spejz szekrényt helyeztek el. A picében egy lekerített, saját kis tároló van.
A korszerűsítésnek köszönhetően a lakás kiváló energetikai tulajdonságokkal bír, ami a rezsiszámlákon is megmutatkozik:
Az épület külső szigetelést kapott, így télen tartja a meleget, nyáron pedig hűvösebb marad. A panelprogram keretében a lakás ablakait modern, hőszigetelt műanyagokra cserélték.
A lakás távfűtéses, radiátoros hőleadással,, a fogyasztás pedig egyedi mérőórák alapján, valós használat szerint kerül elszámolásra.
Kiemelkedően kedvező fenntartás:
A közös költség mindössze 24.500 Ft, amely rendkívül baráti, hiszen tartalmazza a fűtés díját is! Emellett a díj fedezi a tömbbiztosítást, a szemétszállítást és a lépcsőház világítását is, a közös képviselő tiszteletdíját, valamint a lépcsőház takarítását is.
A környék rendezett és parkosított, az infrastruktúra pedig kiváló. A közelben megtalálható, pár perces sétával elérhető:
bölcsőde, iskola, gyermek, illetve felnőtt orvosi rendelő, bank, posta, gyógyszertár, önkiszolgáló étterem, élelmiszer és zöldséges üzletek.
Az épület előtt a parkolás ingyenes.
Ez a lakás tökéletes választás azoknak, akik egy kiszámítható, alacsony fenntartási költségű, jó állapotú otthont keresnek egy barátságos lakótelepen, illetve befektetésnek is kiváló, azonnal kiadható .
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal. Ez az ingatlan megfelel a fix 3%-os Otthon Start Hitelprogram feltételeinek! Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is. Az ingatlanról készült alaprajz, illetve fényképfelvételek az Otp Ingatlanpont szellemi tulajdonát képezik.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

36990000 Ft
Ha kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, hívjon bizalommal!
Kontráth Ilona 30/5421272

Referencia szám: M324080

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás panellakások ára Pápán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pápa m² ár
698 e Ft
759 e Ft 8%
Ennek az ára
Pápa átlagár
36.99 M Ft m Ft
37.3 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pápa, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pápa
Eladó panellakás

Pápa

37.49 M Ft
1 + 3 szoba
69 m²
Balatonalmádi
Eladó panellakás

Balatonalmádi

69.9 M Ft
4 szoba
71 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

44.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

24.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

36.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Március 15 utca
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

30.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Berhida
Eladó panellakás

Berhida

35.99 M Ft
2 szoba
39 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

37.49 M Ft
1 + 3 szoba
69 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

36.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

24.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

24.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Várpalota, Jókai utca
Eladó panellakás

Várpalota

41 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

44.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

44.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Klapka György utca
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

24.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

37.49 M Ft
1 + 3 szoba
69 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kál
Eladó családi ház

Kál

31 M Ft
4 szoba
307 m²
Gara
Eladó családi ház

Gara

24.9 M Ft
4 szoba
128 m²
Kunszállás
Eladó családi ház

Kunszállás

65.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Rakamaz
Eladó családi ház

Rakamaz

31.9 M Ft
3 szoba