NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Veszprém, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
66 500 000 Ft66.5 M Ft 977 941 Ft/m2
1 + 3 szoba
68 m²
2. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 263
Major Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Veszprém egyik legkedveltebb és legélhetőbb városrészében, a Cholnoky lakótelepen kínálok megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, tágas és jól alakítható lakást.

Az ingatlan egy rendezett, jó állapotú társasház második emeletén helyezkedik el. A 68 m²-es alapterület rendkívül praktikus elosztással párosul: a nappali mellett három félszoba áll rendelkezésre, így a lakás ideális többgyermekes család számára, de kiválóan alkalmas otthoni munkavégzésre vagy vendégszoba kialakítására is. A világos, tágas nappalihoz erkély kapcsolódik, amely kellemes, nyugodt teret biztosít a reggeli kávéhoz vagy egy hosszú nap utáni kikapcsolódáshoz.

A lakás belső terei jól szervezettek, a helyiségek arányosak és kényelmesen bútorozhatók. A több ponton elhelyezett beépített szekrények praktikus tárolási lehetőséget kínálnak, így a mindennapi rend könnyen fenntartható. Az ingatlan korszerűsítésen esett át: műanyag nyílászárókkal felszerelt, amelyek javítják a hő- és hangszigetelést, valamint biztonsági bejárati ajtó gondoskodik a nyugalomról.

A fűtés házközponti rendszerű, amely egyenletes hőelosztást és kiszámítható fenntartási költségeket biztosít. A lakáshoz saját, zárható tároló is tartozik, amely tovább növeli az ingatlan praktikumát.

Az ingatlan tehermentes, így akár rövid határidővel birtokba vehető, ami külön előnyt jelent mind saját célra vásárlók, mind befektetők számára.

A Cholnoky városrész népszerűsége nem véletlen: rendezett, élhető környezet, kiváló infrastruktúra és minden fontos szolgáltatás könnyű elérhetősége jellemzi. Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek, tömegközlekedés néhány percen belül elérhetők, így a mindennapi élet kényelmesen és gördülékenyen szervezhető.

Ez az ingatlan ideális választás lehet családoknak, akik tágas, jól alakítható otthont keresnek nyugodt környezetben, pároknak, akik hosszú távra terveznek, valamint befektetőknek is, akik értékálló, keresett lokációban szeretnének ingatlant vásárolni.

Amennyiben a veszprémi GDN Ingatlaniroda által kínált lakás, vagy bármely, a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal!

Ingatlanirodánk díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel, illetve ügyvédi tanácsadással is áll Ügyfeleink rendelkezésére! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392651

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás panellakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
978 e Ft
920 e Ft -6%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
66.5 M Ft m Ft
66 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

66.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Március 15 utca
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Várpalota, Erdődi Pálffy Tamás utca
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

66.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Balatonfüred
Eladó panellakás

Balatonfüred

74.99 M Ft
5 szoba
81 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

66.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

66.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Klapka György utca
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Március 15 utca