City Pearl

Eladó panellakás
Várpalota, Erdődi Pálffy Tamás utca, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
36 900 000 Ft36.9 M Ft 753 061 Ft/m2
2 szoba
49 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945052
Hegedüs Zoltánné Zita
Duna House - Székesfehérvár, Távirda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Várpalota központjához közel eladó egy kétszintes társasház második emeletén található 49 nm-es lakás. Az ingatlan a panelprogramon már átesett, így korszerű szigeteléssel és ablakcserével rendelkezik, a tető szigetelése jelenleg zajlik, tovább növelve az energiatakarékosságot és a komfortot. A lakás két szobából áll, melyekhez egyedi fűtés biztosított cserépkályha és kandalló segítségével, így kellemes meleggel kapcsolódhatunk otthonunkhoz. A meleg vízről villanybojler gondoskodik, ugyanakkor az ingatlanban a gázvezeték már kiépítésre került, így könnyedén kialakítható a gázfűtés, ha valaki ezt szeretné. Ideális lehet fiatal pároknak vagy kisebb családnak, akik szeretnék saját otthonukat könnyen és költséghatékonyan kialakítani, egy kedves, jól karbantartott környéken.
Az adásvétel megkötéséhez igény szerint teljeskörű ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Várpalotán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Várpalota m² ár
753 e Ft
579 e Ft -30%
Ennek az ára
Várpalota átlagár
36.9 M Ft m Ft
29.4 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Várpalota, Erdődi Pálffy Tamás utca, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

37.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonfüred
Eladó panellakás

Balatonfüred

49.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

43.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

43.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

43.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Várpalota, Árpád
Eladó panellakás

Várpalota

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

43.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Várpalota, Jókai
Eladó panellakás

Várpalota

57.9 M Ft
1 + 3 szoba
69 m²
Várpalota, Árpád utca
Eladó panellakás

Várpalota

35.4 M Ft
2 szoba
42 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

41 M Ft
2 szoba
54 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Várpalota, Jókai utca
Eladó panellakás

Várpalota

41 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

50 M Ft
1 + 3 szoba
69 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

62 M Ft
1 + 3 szoba
69 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba