NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Kaposvár, Belváros, Honvéd utca, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
40 000 000 Ft40 M Ft 851 064 Ft/m2
2 szoba
47 m²
3. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999288
Széplaki Dávid
Duna House - Pécs, Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kaposvár kedvelt csendes részén kínálunk megvételre egy 10 emeletes, hőszigetelt társasház 3. emeletén található, 47 m2-es, 2 külön nyíló szobával rendelkező lakást.

Az ingatlan friss, teljeskörű felújításon esett át, ahol nemcsak a látványra, hanem a műszaki tartalomra is kiemelt figyelmet fordítottak:

- teljes víz, és villamoshálózat csere
- minőségi hideg- és melegburkolatok
- fürdőkádas kialakítás
- új, hőszigetelt nyílászárók
- új beltéri és bejárati ajtó
- Modern, egyedi konyhabútor teljesen gépesített: beépített sütő, kerámia főzőlap, mosogatógép is rendelkezésre áll.

A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, a lakás fűtését távfűtés biztosítja.

A társasház jól karban tartott, szigetelt.

Az ingatlan tehermentes, az elkészülést követően azonnal birtokba vehető.

A lakás jelenleg felújítás alatt, elkészülése legkésőbb 2026.06.30

Ideális választás:
- befektetőknek (azonnal kiadható állapot)
- fiatal pároknak első közös otthonként
- idősebbeknek kényelmes a lift miatt

Ha egy gondosan felújított, esztétikus és hosszú távon is értékálló lakást keres, ezt érdemes megnézni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
851 e Ft
716 e Ft -19%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
40 M Ft m Ft
37.9 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, Belváros, Honvéd utca, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Balatonföldvár
Eladó panellakás

Balatonföldvár

55.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

24.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

69.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

37.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

54.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Marcali
Eladó panellakás

Marcali

29.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Kaposvár, Belváros, Honvéd
Eladó panellakás

Kaposvár

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

44.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

47.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kaposvár, Északnyugati városrész, Kinizsi lakótelep
Eladó panellakás

Kaposvár

38.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

38.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

32.99 M Ft
2 szoba
48 m²
Fonyód
Eladó panellakás

Fonyód

76.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

45.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

69.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Marcali
Eladó panellakás

Marcali

29.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

55 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

41.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

46 M Ft
2 szoba
55 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

44.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Kaposvár, Északi városrész, 48-as Ifjúság útja
Eladó panellakás

Kaposvár