BAM Living

Eladó panellakás
Kaposvár, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
53 000 000 Ft53 M Ft 716 216 Ft/m2
3 szoba
74 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 951
primecircle.hu
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kaposvár közkedvelt Észak-nyugati városrészében, a Toldi lakótelepen kínálunk eladásra egy
korszerű, egyedi paraméterekkel rendelkező, klimatizált, 4. emeleti, 74 m2-es, erkélyes
panellakást. A lakásban 3 szoba (két háló + nappali), előszoba, konyha- étkező, külön
fürdőszoba és WC helyiségek találhatók. Az ingatlan 2022-ben felújításon esett át, melynek
keretében új műanyag nyílászárók (szúnyoghálóval és redőnnyel ellátva) kerültek beépítésre,
megtörtént a teljes villany- és vízvezetékek cseréje, teljesítmény bővítés (32 A), a
padlóburkolatok cseréje. A konyha modern, gépesített, indukciós főzőlap, sütő, mosogatógép
és mosógép kerültek elhelyezésre/ beépítésre, melyek a vételár részét képezik. A lakás
kedvező elosztásának köszönhetően világos, tágas és kényelmes életteret biztosít. A lépcsőház
és a környezet rendezett, csendes. Az ablakok és az erkély kellemes, zöldkörnyezetre néznek.
Tárolóhelyiség van. A lakás elhelyezkedése is kedvező, néhány perc sétával elérhető:
élelmiszerboltok, posta, buszmegállók, óvodák, iskolák, orvosi rendelők, gyógyszertár,
játszótér, edzőtermek, szabadtéri sport lehetőségek. Az ingatlan tehermentes.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás panellakások ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
716 e Ft
436 e Ft -64%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
53 M Ft m Ft
27.2 m Ft -95%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Marcali
Eladó panellakás

Marcali

29.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

735 M Ft
10 + 4 szoba
387 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

44.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Kaposvár, Belváros, Honvéd
Eladó panellakás

Kaposvár

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

54.9 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

44.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

55 M Ft
2 szoba
54 m²
Kaposvár, Belváros, Honvéd
Eladó panellakás

Kaposvár

34.49 M Ft
2 szoba
50 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

20 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

37.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

48 M Ft
2 szoba
55 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

47.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

84.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Fonyód
Eladó panellakás

Fonyód

87.5 M Ft
4 szoba
110 m²
Kaposvár, Belváros, Honvéd utca
Eladó panellakás

Kaposvár

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

32.99 M Ft
2 szoba
48 m²
Kaposvár, Északi városrész, Arany János
Eladó panellakás

Kaposvár

40.99 M Ft
3 + 1 szoba
61 m²
Siófok, Tanácsház utca 2
Eladó panellakás

Siófok

53.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

69.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

55 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
Kaposvár, Északnyugati városrész, Kinizsi lakótelep