NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Balatonföldvár, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
55 900 000 Ft55.9 M Ft 1 597 143 Ft/m2
2 szoba
35 m²
3. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Zergi Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Balatonföldváron,ahol egy igazi gyöngyszem várja új tulajdonosát.

A lakás mérete : 35m2 , amely két tágas szobával és egy modern fürdőszobával rendelkezik, ideális választás lehet azok számára, akik a Balaton közelségét és a természet szépségét keresik.

Az ingatlan kiváló állapotban van, így azonnal költözhető, és a beépített bútorok és szekrények révén maximálisan kihasználható a rendelkezésre álló tér.
A lakás egyik legnagyobb előnye a csodálatos Balatoni északi partra néző kilátás, amely minden reggel új élményekkel ajándékozza meg Önt.
Az elektromos fűtés, amely fűtőpanelek segítségével működik, biztosítja a kellemes hőmérsékletet a hideg hónapokban is.

A Balatoni szabadstrand 5 perc sétával elérhető !

A környék ellátottsága kiváló, hiszen a közelben találhatóak boltok, éttermek és egyéb szolgáltatások, amelyek megkönnyítik a mindennapi életet.
A közlekedési csomópont közelsége lehetővé teszi, hogy gyorsan és kényelmesen elérje a város többi részét, így a kitűnő közlekedés garantált.
Vasútállomás kényelmes 10 perc séta , távolsági buszmegálló 2 perc sétára van.

A csendes környezet, a rendezett kert és a medencés társasház pedig a nyugalom oázisát kínálja, ahol feltöltődhet a mindennapok után.

Ez az ingatlan nemcsak egy lakás, hanem egy életstílus, amely ötvözi a modern kényelmet és a természet közelségét.
Az akadálymentesített kialakítás révén mindenki számára könnyen megközelíthető, így családok, fiatal párok és idősebbek számára egyaránt ideális választás.

A lakáshoz megvásárolható zárt udvarban egy felszini gépkocsi parkoló , melynek ára 2 millió forint .

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a tehermentes ingatlan, ne habozzon, keressen bizalommal!
Szívesen válaszolok kérdéseire, és segítek Önnek megtalálni álmai otthonát Balatonföldváron.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Balatonföldváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonföldvár m² ár
1597 e Ft
810 e Ft -97%
Ennek az ára
Balatonföldvár átlagár
55.9 M Ft m Ft
20.2 m Ft -177%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonföldvár, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Fonyód
Eladó panellakás

Fonyód

79.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

51.9 M Ft
792 m²
0 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

250 M Ft
3 szoba
51 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

599 M Ft
6 szoba
600 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

84.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

32.99 M Ft
2 szoba
48 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

64.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

31.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

47.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

54.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

184 M Ft
9 + 2 szoba
420 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

55 M Ft
2 szoba
54 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

44.99 M Ft
1 szoba
29 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

35 M Ft
1 szoba
24 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

69.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

69.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Kéthely
Eladó családi ház

Kéthely

69 M Ft
6 szoba
164 m²
Marcali
Eladó panellakás

Marcali

29.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Fonó
Eladó családi ház

Fonó

11.1 M Ft
2 szoba
84 m²
Teleki
Eladó nyaraló

Teleki

38 M Ft
4 szoba
100 m²
Csurgó, Virág
Eladó családi ház

Csurgó

49.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

199 M Ft
3792 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

39.5 M Ft
805 m²
0 m²
Siófok
Eladó téglalakás