Seven Pearl

Eladó panellakás
Győr, 5. emelet

+ 14 kép 1/17
42 800 000 Ft42.8 M Ft 873 469 Ft/m2
2 szoba
49 m²
5. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 419
Hima Zsuzsanna
OTPip - Győr Bajcsy-Zsilinszky út 27 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó lakás Győr-Adyvárosban, alacsony rezsivel!

Győr kedvelt városrészében, Adyvárosban, a Pláza közelében eladó egy 49 m2-es, jó elosztású lakás, kiváló infrastruktúrával rendelkező környezetben.

Az ingatlan távfűtéses, amely alacsony és kiszámítható rezsiköltséget biztosít. A lakás műanyag nyílászárókkal felszerelt, így a hő- és hangszigetelés megfelelő.

Állapotát tekintve részben felújítandó, ami lehetőséget ad arra, hogy az új tulajdonos saját igényei és ízlése szerint alakítsa ki otthonát.

A környék ellátottsága kiváló: bevásárlási lehetőségek, piac, tömegközlekedés, valamint a Győr Pláza néhány perc sétával elérhető.

Ideális választás első lakásnak vagy befektetési célra is, a könnyű kiadhatóság miatt.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal.

Segítségére lehetünk INGYENESEN a CSOK+, OTTHON START és Babavárókölcsön soron kívüli ügyintézésével és egyedi kedvezményes banki ajánlatokkal.
Minden ügyintézés a mi feladatunk. Önnek csak döntenie kell.
Segítséget nyújtok az adásvételi szerződés leszervezésében, az energetikai tanúsítvány elkészítésében, a banki folyamatokban, a földhivatali ügyintézésben egészen a birtokbavételig.

Hívjon bizalommal.

Referencia szám: M325866

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

HIMA ZSUZSANNA
+36 20 419- 5046

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
873 e Ft
946 e Ft 8%
Ennek az ára
Győr átlagár
42.8 M Ft m Ft
49.3 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 5. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

58.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

39.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

39.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság körút
Eladó panellakás

Győr

45 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

43.9 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Fonyód, Rózsa utca
Eladó ikerház

Fonyód

105 M Ft
5 szoba
134 m²
Levelek
Eladó családi ház

Levelek

74 M Ft
6 + 1 szoba
190 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6