Avico Greentop

Eladó panellakás
Győr, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
49 900 000 Ft49.9 M Ft 924 074 Ft/m2
2 szoba
54 m²
2. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654049
Szép Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Felújított, erkélyes panellakás eladó Győr-Adyvárosban!

Győr Adyváros kedvelt részén eladó egy panelprogramos, 54 m²-es, erkélyes lakás, rendezett, zárt lépcsőházban, kiváló infrastruktúrával.

Főbb adatok

Alapterület: 54 m²

Emelet: 2. emelet

Lift: 2 lift az épületben

Szobák: 2 külön nyíló szoba

Konyha + étkező

Fürdőszoba, külön WC

Előtér

Erkély

Felújítás (2024)

Teljes tisztasági festés

Új parketta

Teljesen felújított fürdőszoba

Új, modern konyhabútor

Új bejárati ajtó

A lakás azonnal költözhető, további ráfordítást nem igényel.

A képgalériában látványtervek is megtalálhatók, amelyek segítségével könnyedén elképzelhető, hogyan varázsolható az ingatlanból egy igazán csodás, modern otthon, az új tulajdonos igényeire szabva.

Energetika

Energetikai tanúsítvány: A+

Alacsony rezsi, kiváló energiahatékonyság

Épület és környezet

Panelprogramos, karbantartott társasház

Zárt, rendezett lépcsőház

Nyugodt, mégis központi elhelyezkedés

Kiváló infrastruktúra minden pár percen belül elérhető:

befektetésnek is kiváló

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
924 e Ft
1021 e Ft 10%
Ennek az ára
Győr átlagár
49.9 M Ft m Ft
51.9 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

53.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

48.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

58.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

39.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Mosonmagyaróvár, Móra Ferenc utca 17
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

61.442 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság körút
Eladó panellakás

Győr

45 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
55 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12