Eladó panellakás
Debrecen, Vénkert, 9. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó a Vénkertben, a Domokos Lajos utcán egy 35 m2-es 9.emeleti, másfél szobás, kis rezsijű, mértfűtéses erkélyes panel lakás. Gyönyörű panoráma kilátás az ablakból. A lakás eredeti fa nyílászárókkal rendelkezik. Több ponton záródó fém biztonsági bejárati ajtó van. Gáztűzhely van a konyhában.
A nappaliban hűtő-fűtő klíma található. A kisszobában padlószőnyeg, a nappaliban laminált parketta, a többi helyiségben kerámia padlóburkolat van. A lakás beköltözhető állapotú, jelenleg is bérlő lakja 2027.július 31-ig. Az ingatlanhoz tartozik egy közös pincerész is. Csendes szomszédok jellemzik. Közelben busz, villamos, boltok, óvoda, iskola, gyógyszertár, orvosi rendelő található. A lakás 1/1 tulajdonú, per- és tehermentes. A meglévő bútorok megegyezés tárgyát képezik, de igény szerint üresen is átadásra kerülhet. Megtekintéssel vagy egyéb kérdéssel hívjon bizalommal. Referenciaszám:#127514
*****
FOR SALE in Vénkert, on Domokos Lajos Street, a 9th floor, 35 SQM one and a half room, low overhead, central metered-heating APARTMENT with a balcony. Beautiful panoramic view from the window. The apartment has original wooden windows and doors. There is a metal security entrance door that locks at several points. There is a gas stove in the kitchen.
There is a refrigerator-heater air conditioning in the living room. There is a carpet in the small room, laminated parquet in the living room, and ceramic flooring in the other rooms. The apartment is ready to move into, and is currently rented until July 31, 2027. The property also includes a common basement. It is characterized by quiet neighbors. Nearby there are buses, trams, shops, a kindergarten, school, pharmacy, and a doctor's office. The apartment is 1/1 owned, free of lawsuits and encumbrances. The existing furniture is subject to negotiation, but it can also be handed over empty if desired. Please call with confidence for viewing or other questions. Reference number:#127514
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 13. Utoljára módosítva: 2026. 06. 13.
2 szobás panellakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, Vénkert, 9. emelet