Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Debrecen, földszint

+ 13 kép 1/16
64 990 000 Ft64.99 M Ft 1 140 175 Ft/m2
2 szoba
57 m²
földszint
építés éve:1982

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tréki-Simonyi Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálok egy 57 m²-es, 2 szobás, étkező-konyhás lakást, mely saját ízlés szerint alakítható.
A lakás zárt folyosóról nyílik, ahol mindössze két lakás található – csendes, nyugodt környezetben.

Főbb jellemzők:

- 2 szoba, étkező-konyha

- Fürdőszoba és WC külön

- Műanyag nyílászárók

- Távfűtés egyedi méréssel

Elhelyezkedés előnyei:

- Malompark, óvodák, iskolák, gyógyszertár, éttermek, játszótér és kondipark pár perc sétára

- 2-es villamos: 2 perc, 1-es villamos: 5 perc séta

Saját otthonnak vagy befektetésnek is ideális.

Hogy könnyebb legyen elképzelni a lehetőségeket, a hirdetéshez látványterveket is csatoltam, amelyek megmutatják, hogyan válhat ez az ingatlan egy modern, stílusos otthonná!

Teljes körű ügyintézéssel: Hitelügyintézés és ügyvédi háttér biztosított – minden lépésben segítjük Önt a vásárlás során!

Érdeklődni és megtekintés egyeztetéséhez hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1140 e Ft
1055 e Ft -8%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
64.99 M Ft m Ft
63.5 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Tócóskert, Derék utca
Eladó panellakás

Debrecen

54 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen, Tócóskert, Derék utca
Eladó panellakás

Debrecen

54 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás