Seven Pearl

Eladó panellakás
Debrecen, földszint

+ 4 kép 1/7
64 990 000 Ft64.99 M Ft 1 140 175 Ft/m2
2 szoba
57 m²
földszint
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Vida Cintia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálunk egy 57 m²-es, két szobás, étkező–konyhás lakást, amely kiváló alapot nyújt ahhoz, hogy új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakítsa ki otthonát vagy befektetését.

Az ingatlan zárt folyosóról közelíthető meg, ahol mindössze két lakás található, így a lakók számára csendes, nyugodt környezet biztosított. A lakás praktikus elrendezésű: a fürdőszoba és a WC külön helyiségben kapott helyet, ami a mindennapok kényelmét szolgálja.

A korszerű műanyag nyílászárók és a távfűtés egyedi mérőkkel hozzájárulnak az energiatakarékos és kiszámítható fenntartáshoz.

Elhelyezkedése kiváló: a Malompark bevásárlóközpont, óvodák, iskolák, gyógyszertár, éttermek, játszótér és kondipark néhány perces sétával elérhetők. A közlekedés is kimagasló – a 2-es villamosmegálló 2 perc, míg az 1-es villamos 5 perc sétatávolságra található.

A lakás saját célra és befektetésnek egyaránt ideális. A könnyebb elképzelhetőség érdekében látványterveket is mellékeltünk, amelyek bemutatják, hogyan válhat az ingatlan egy modern, stílusos otthonná.

A vásárlást teljes körű ügyintézéssel segítjük: hitelügyintézés és ügyvédi háttér is rendelkezésre áll, így Ön biztonságban és gördülékenyen intézheti az adásvételt.

Érdeklődés és megtekintés egyeztetéséhez hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1140 e Ft
1054 e Ft -8%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
64.99 M Ft m Ft
63.5 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen