BAM Living

Eladó panellakás
Debrecen, Széchenyikert, István út, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
70 000 000 Ft70 M Ft 833 333 Ft/m2
4 szoba
84 m²
2. emelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Koroknainé Erzsébet
OC Debrecen

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Debrecenben, az István úton 2. emeleti, erkélyes, 84 nm-es, 4 szobás,
átlagosan jó állapotú lakás rendezett liftes lépcsőházban eladó.
A lakás főbb jellemzői:
- K-NY-i tájolás
- parkra néző erkély
- műanyag ablakok
- mért távfűtés
- kiváló elhelyezkedés
Tömegközlekedéssel a város minden pontja könnyen elérhető.
A környék infrastruktúrája kiváló.Rendkívül jó ár-érték arány,
értékálló választás befektetési céllal is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
833 e Ft
958 e Ft 13%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
70 M Ft m Ft
73.1 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Széchenyikert, István út, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Hajdúszoboszló, Major
Eladó panellakás

Hajdúszoboszló

37.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen