Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 186 792 Ft/m2
1 + 2 szoba
53 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 886
Tecnocasa - Cercatore del Nido Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Csepel központi részén eladó egy első emeleti, 53 m²-es, 1+2 félszobás lakás rendezett társasházban. Az ingatlan közepes állapotú, így új tulajdonosa saját elképzelése szerint alakíthatja ki otthonát. A lakás egyedi mérős távfűtéssel rendelkezik, elosztása praktikus, a szobák jól kihasználhatók.

A környék egyik nagy előnye a kiváló elhelyezkedés: a közelben boltok, gyógyszertár, iskola, óvoda, piac és számos szolgáltatás megtalálható, így a mindennapok könnyen és kényelmesen intézhetők.

A közlekedés kifejezetten jó, néhány perc sétával több buszjárat ( 35, 36, 148,151, 159, 690, 38) és a H7-es HÉV is elérhető, amellyel a belváros gyorsan megközelíthető.

Az ingatlan hitelre is megvásárolható, díjmentes bank-független hiteltanácsadásért, további kérdés-, valamint megtekintési szándék esetén, keresse irodánkat bizalommal!

További információért vagy megtekintési szándék esetén keresse irodánkat bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1187 e Ft
1084 e Ft -10%
1229 e Ft 3%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
64 m Ft 2%
74.9 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba